הוספת הודעההוספת תגובה פורום זוגיות ויחסים – יעוץ זוגי - ראש הפורום

מועקה בעקבות מקרה

ספיר(29.8.2021, 12:37)

שלום ד"ר חסון,

אני ובן זוגי בשנה וחצי האחרונות יחד . שנינו בני 27. לבן זוגי יש אפליקציה לסרטונים קצרים (טיקטוק) ואני יודעת שהוא צופה בפורנו. בתחילת הקשר המשיכה ביננו הייתה חזקה, אני לא יודעת על מה לשים את האצבע.. אבל בחצי שנה האחרונה המשיכה ביננו היא לא מה שהייתה. יש לציין שהוא מאוד נמשך אליי ותמיד רוצה קרבה ומגע מיני ואני זאת שמונעת את זה כי אני יותר מושפעת ממצבים רגשיים בהקשר המיני. אני יודעת שבעקבות זה שהוא הרגיש שהמשיכה שלי אליו ירדה הוא צפה יותר בפורנו וגם בסרטונים מיניים של בנות באפליקציה. כשגיליתי את זה נפגעתי מאוד וזה עוד יותר הרחיק אותי ממנו וגרם לי להעריך אותו. לאחר הרבה זמן שהוא הרגיש קושי בסוף הוא כן פנה אליי ואמר שקשה לו והייתה לנו שיחה קשה בנושא שאמרתי שאני אכן פחות מרגישה תשוקה אליו, לאחר השיחה כשהדברים נפתחו כן הרגשתי יותר קירבה אליו כי הדברים היו גלויים. אבל כשגיליתי שבמשך כל הזמן הזה במקום לדבר איתי ולפתוח את זה הוא פשוט צפה בבנות אחרות זה גרם לי ממש לסלידה ברמה שרציתי לא לישון יחד באותו לילה ויום שלם אח"כ לא יכולתי לדבר איתו. אנחנו גרים יחד (בחודש האחרון) אז מתראים כל יום ואני מרגישה ריחוק בזמן שמרגישה גם עכשיו שאולי בגלל שאני שוב לא מספקת את היצר המיני שלו (בגלל הריחוק שאני מרגישה) הוא ילך שוב לפרוק את הפורקן המיני שלו דרך הסתכלות על בנות אחרות, למרות שאמר שלא יעשה את זה .. אבל זה שגיליתי את זה שעשה את זה במשך זמן כה רב גרם לי הרבה פחות לסמוך עליו. אני מרגישה עכשיו במעין מבוי סתום שמצד אחד לא רוצה להתקרב אליו כל כך, לא סומכת, סגורה.. מצד שני חוששת שיפנה שוב למקורות אחרים ואז זה עוד יותר מרחיק אותו..

כשדיברנו על זה הוא אמר שהוא הרגיש לא בסדר כשצופה, אבל שהוא נכנע ליצר והוא עשה זאת גם מתוך תסכול של מה שקורה ביננו בתחום המיני.

המצב מדאיג אותי.. אני מצד אחד רוצה להימשך אליו מצד שני הפגיעה הרגשית הרחיקה אותי ממנו וכל זה שאנחנו אפילו לא שנתיים יחד.. אני אובדת עצות איך להחזיר את האמון? איך להחזיר את התשוקה והרצון לקרבה. אשמח לעזרתך ועצתך בנושא..