הוספת הודעההוספת תגובה פורום זוגיות ויחסים – יעוץ זוגי - ראש הפורום

נקודת המבט שלו

אלמונית(4.9.2021, 15:48)

כאשר דיברנו לפני חודש אמר כי מה שהפריע לו הוא האווירה של הדיכאון והבאסה בבית, הפריע לו שלא נתתי לו את ההרגשה שהוא נאהב, בן זוגי עבר משבר אישי גם כן לפני שנתיים והיה מטופל בNLP עד לא מזמן, טען כי פחד ליפול למקום שהיה בו לפני הטיפול, חשוב לי לציין שעמדתי לצידו לאורך כל המשבר. בנוסף למשבר שלי שהשפיע על הזוגיות אנחנו היינו כל הזמן ביחד בבית בשל הקורונה הוא עבד מהבית ואני למדתי מהבית כך שההשפעה שלי עליו ועלינו הייתה מאוד גדולה לצערי. בסוף השנה אני מתכוונת סוף שנת הלימודים שזה עכשיו, ואני אכן מטופלת אצל מטפלת NLP ומאוד מרגישה שהשתפרתי, אנחנו מנסים לשמור על קשר ויצא לי להגיד לו כמה פעמים שאני מרגישה אחרת כי חשוב לי שידע, הוא שאל באיזה תחומים ופירטתי לו כך שהוא כן יודע שאני עוברת שינוי. כמו כן הרגשתי במשבר שלי מאוד עלובה והייתי מלווה בהרבה פסימיות מה שהוא יודע שעכשיו אני לא מרגישה. אני מאוד רוצה לתת לו ביטחון שזה יכול להיות אחרת, אך לדעתי עובר עליו משהו עם עצמו שהוא לא משחרר כי מה שהיה בנינו נשאר מאחור לפחות מבחינתי, כי אני כבר אחרת.

השינוי הזה נכון כי תמיד הרגשתי שאני רוצה לעבוד על עצמי, בקורונה כל מה שרציתי לעבוד עליו השתלט עלי לצערי כך שידעתי שברגע שאטפל בעצמי אנחנו לא רק נחזור לעצמנו בתור זוג אלא אפילו לזוגיות יותר טובה, אך לצערי הכל התפוצץ עוד לפני שהייתה לי הזדמנות להוכיח זאת. אנחנו דיברנו על כך לאורך כל התקופה הקשה, דיברנו ביחד על כך שאני צריכה עזרה מקצועית ואני אלך ואקבל אותה כשהזמן יאפשר, הכל היה ידוע מראש.

כרגע אני ובן זוגי לשעבר כבר חודשיים לא ביחד, אני יודעת שגם לו קשה לאחר הפרידה אבל קשה לי מאוד להבין למה הוא לא מוכן לתקן, כאשר דיברנו על כך אמר שלא מסוגל כרגע, הזוגיות מאוד חשובה לי משום שכבר דיברנו על כל החיים שלנו ביחד, והזוגיות שלנו מאוד לא מובנת מאליו אנחנו הסתדרנו מעולה תמיד, גרנו ביחד 3 שנים ולא היינו מהזוגות שרבים אלא תמיד יודעים איך לדבר ולסדר הכל. חשוב לי לנסות לתקן למרות הפגיעה הקשה שאני חווה עקב ההרגשה שאני היחידה שחושבת על חזרה לזוגיות. כן הייתי רוצה למצוא דרך לתיקון, לפחות להזדמנות לכך, למרות שמפחיד אותי לחשוב אם באמת נצליח לצאת מהפגיע העצומה הזאת, כי אני בטוחה שזה השאיר חותם על שנינו