הוספת הודעההוספת תגובה פורום זוגיות ויחסים – יעוץ זוגי - ראש הפורום

התייעצות לאחר שיחה כי חשוב לי הקשר

עמוס(2.10.2021, 13:48)

שלום דוקטור אני בן 30 יש לי בת זוג בת 26 אנחנו ביחד שנה וחודשיים לאחרונה הייתה לי שיחה מאוד מיוחדת איתה ואני אסביר האם זה היה צעד נכון? כי הקשר איתה זה הדבר הכי חשוב עבורי.

היא באה מבית מאוד חם ומלטף ואני גדלתי בבית שבו ההורה התחתן בשנית וזו לא הסביבה הטבעית שלי ולאורך השנים היו הרבה מאוד מריבות וויכוחים והרבה פעמים לקחתי תיק והלכתי מהבית, לאורך השנים תמיד שביקשתי עזרה כספית להשכלה אקדמית , קניית רכב, וטיפולים נפשיים נעניתי בשלילה, בעוד ששאר בני הבית קיבלו עזרה, לחופשות אף פעם לא הייתי נוסע איתם...

לפני כמה זמן כול התמונה התחברה לי והבנתי שבחיים לא הייתי בן בית פה, לכן המשפחה של בת הזוג מאוד קסמה לי ואני תמיד הייתי עושה הכול לבד וגם שומע על זה ביקורת לצערי בבית שממנו הגעתי..

אחרי שנה וחודשיים החלטתי לחשוף את האמת הקשה ושזה הדבר הכי אינטימי בפני הבת זוג שלי..מאוד פחדתי מאיך היא תגיב אבל הבנתי שאין טעם יותר לשמור את הסוד הזה בבטן ותמיד לחייך כי זה הכניס אותי ללחצים אמרתי לה שאני עושה הכול לבד ומנסה להתקדם ושאני חושב על העתיד ועל לשכור דירה אז שהיא לא תשפוט אותי כמו ההורים שלי שכביכול לא הגעתי לכלום כי אני בן 30 ומחפש עבודה אחרי תואר, אבל אין לי כסף או דירה.

בקיצור פתחתי את זה בפניה היא אמרה שהיא אוהבת אותי ומקבלת אותי ובכלל חלק מזה זה פשוט כי זו המשפחה שלי ולא כי אני עשיתי משהו לא בסדר...

דוקטור אני קצת חושש מה היא תחשוב עלי לטווח הרחוק שיתוף שכזה שמגיע ממעמקי הנפש זה צעד נכון בעייניך אני לא עשיתי נזק נכון?

תודה