הוספת הודעההוספת תגובה פורום זוגיות ויחסים – יעוץ זוגי - ראש הפורום

כי ככה הוא

ד"ר אורן חסון(23.10.2021, 23:10)

את והוא יקרה,

אכן, קשה, מאכזב, מתיש להתנהל עם גבר שמחרים אותך כמה ימים לאחר כל שיחה שבה את מנסה להביע את הפגיעה בך, או לשנות משהו, ובעצם – עם כל דבר שהוא מרגיש שיש בו ביקורת. העניין הוא ללפי תאורך – מדי פעם יחזרו ממנו אמירות או התנהגויות שתיפגעי מהם, או תתאכזבי, ושתרצי לתקן או לשנות. זה משהו שלא יעבור. ייתכן שזה ייחלש עם הזמן, או שהנוקשות והצורך שלו בסיפוק כללים יתגמשו משהו, אבל קשה לי לראות איך זה ייעלם "לבד".

אני מניח שיש לו גם יתרונות, ושבגללם את איתו. ואז אולי השאלה שלך מופנית רק לעצמך: "אני מבינה שזה מה שהוא: איך אני מתמודדת עם זה?"

אולי דרך הקבלה של העובדה שהתנודות הללו ביניכם הם דרך חיים שנובעת מעצם העובדה שאת רוצה להיות בת הזוג שלו. מה שהיה, הוא גם בערך מה שימשיך להיות. מה שאומר שמדי פעם יהיו לך כמה ימים שבהם תרגישי שקשה לך, ולכן כמה ימים שבהם תצטרכי לחפש עיסוקים לעצמך כדי להקל על עצמך. אם תהיי מסוגלת לזה, תוכלי אולי גם ללמוד לומ לו את הצרכים שלך א. לעיתים יותר רחוקות, ו-ב. באופן שהוא ירגיש או פחות פגוע, או פחות שאת רוצה לנהל אותו. זה תהליך. אם תשמרי על אורך רוח שלך, תוכלי לשנות גם אותו – גם אם זה יהיה לאט, ומעט בכל פעם, כי ככה הוא.

בברכה,
ד"ר אורן חסון
מטפל זוגי ואישי
אתר הבית של ד"ר חסון: www.orenhasson.com