הוספת הודעההוספת תגובה פורום זוגיות ויחסים – יעוץ זוגי - ראש הפורום

קשר קצר שהגיע לסוף קצת לא צפוי

מבולבלת ועצובה(22.11.2021, 4:11)

ד"ר שלום,

לפני מספר שבועות התחלתי לצאת עם בחור שהכרתי באתר היכרויות. למרות שהרקע שלו מאוד שונה משלי (אני לא גרה בארץ) הרגשתי מאוד נוח אתו, ואני מאמינה שגם הוא איתי. ובשבילי זה הרבה, כי אני נוטה להרגיש תחושת שעמום ומועקה עם בחורים חדשים, והקשרים נגמרים לפני שהם מתחילים. אתו הרגשתי שאני רוצה שהזמן יעצור!

הוא היה מאוד פעלתני, ספונטני, יוזם דייטים מאוד ארוכים , מספר לי כמה שהוא בעניין שלי, סיפר עלי לחברים ואפילו לקח אותי לפגוש כמה מהם! הוא סיפר לי גם על אירוע קשה שקרה ממש לאחרונה במשפחה המורחבת (מיד יתבהר למה זה חשוב)

דחיתי את הסקס כמה שיכולתי. בסופו של דבר שכבנו פעמיים. מאוד התרגשתי והייתי נבוכה ולדעתי היה מגושם, אבל האמנתי, מנסיון, שישתפר בהמשך ככל שנכיר יותר. בשתי הפעמים הוא ביקש להישאר לישון, והסכמתי.

אחר כך הרגשתי מעין התקררות\התרחקות. אבל לא ידעתי אם אני מדמיינת או לא, אולי סתם "נכנסת לסרטים" מכלום. התחלתי קצת ללחוץ, והוא לא קיבל את זה ממש יפה, מה שרק הלחיץ אותי יותר.אבל בסופו של דבר הוא הבהיר שהוא עדיין מאוד בעניין שלי, רוצה להיפגש איתי, וייחס את התקשורת המעט לקויה לעומס בעבודה .

הגיע סוף שבוע והיינו אמורים להיפגש. הוא שוב לא יזם, בניגוד חריף להתחלה, ושוב נלחצתי ולחצתי. התגובה שלו היתה להסביר לי שהוא סובל ממצב רוח רע מאוד בגלל הטרגדיה המשפחתית המדוברת, ושמה שהוא צריך עכשיו זה לשבת עם חבר בפאב כל היום, ולשתות. בסופו של דבר הסכמנו שניפגש אחרי חגיגת השתייה, אך הוא הבריז ושלח לי הודעה אחר כך שהוא במצב על הפנים. לא שמעתי ממנו מאז ולא פניתי אליו.

הוא נסע מחוץ לעיר לשבוע.

אני לא יודעת מה קרה כאן. האם הוא רק חיפש סקס וכל השאר תירוצים? האם הוא התאכזב מהסקס ונטש? האם הוא באמת במצב נפשי קשה ואני לא מספיק אמפתית ולחצתי ובכך הברחתי אותו? האם בכלל כדאי לצאת עם מישהו שפותר את הבעיות שלו ע"י שתייה מרובה?

הודעה בפורוםקשר קצר שהגיע לסוף קצת לא צפוימבולבלת ועצובה ‏22.11.21
הודעה בפורוםלחצים ותהיות בתחילת קשרד"ר אורן חסון ‏23.11.21
הודעה בפורוםלחצים ותהיות בתחילת קשרמבולבלת ועצובה ‏25.11.21
הודעה בפורום"פער" ראשוניד"ר אורן חסון ‏26.11.21
הודעה בפורוםשיחת ייעוץמבולבלת ועצובה ‏27.11.21
הודעה בפורוםשיחת ייעוץד"ר אורן חסון ‏28.11.21