הוספת הודעההוספת תגובה פורום זוגיות ויחסים – יעוץ זוגי - ראש הפורום

פלירט עם החיזור

ד"ר אורן חסון(12.4.2022, 10:55)

סול יקרה,

אני חושב שאת מסכנת את היחסים ביניכם, כי כאשר את מתקרבת רגשית לגבר אחר, את מרחיקה עצמך רגשית מבן הזוג שלך. העובדה הפשוטה שיש לך רגשי אשם בעניין הזה, מעידה גם היא על צעד או שניים בכיוון הזה. העובדה היא שיש לך בן זוג קרוב, ושאת לא יכולה לספר לו על משהו מרגש בחיים שלך. העובדה הזו לבדה היא צעד בריחוק שלך ממנו.

יש פה גם משהו לא הוגן, כלפייך וכלפי בן זוגך, שכן אם את עומדת לעשות בחירה בו, היחסים איתו עוד לא עמדו במבחני מציאות כמו חיים משותפים, התמודדות עם אי הסכמות, יחסי משפחות, חברים משותפים ועוד. תמיד תוכלי למצוא מישהו שבעניינים מסויימים יהיה מוצלח יותר מבן הזוג שלך, אבל בכלל לא בטוח שזה כך ביחסים שהם מורכבים מהרבה מאד מימדים, כי כך היא זוגיות. את והבחור מחדר הכושר נמצאים בתהליך של חיזור. או אם תרצי – פלירט, שהוא בחינת האפשרות של חיזור, ואולי רגע לפניו, שבו אתם צריכים להחליט אם אתם באמת רוצים זה בזו (וזו ההצהרה של החיזור), או רק ממפלרטטים עם האפשרות הזו. זה מרגש, זה נכון, אבל זה סיכון משמעותי ליחסים שלך עם בן זוגך.

אני מתאר לעצמי שלא קל לומר לו לעצור, ולנתק קשר. לכאורה את פוגעת בו, ואולי גם לא בא לך. אבל לחתוך זה תמיד קשה, ואולי דווקא העובדה שזה קשה, היא זו שמעידה על כך שאת צועדת בכיוון מנוגד ליחסים שלך עם בן זוגך.

מצד שני, נדמה לי שהתנהלות כלכלית מולו היא קלה בהרבה מאשר היתה ההתנהלות לו הוא היה גבר גרוש שיש לו ילדים, שמחוייב לא רק לתא המשפחתי שהוא יוצר איתך.

בברכה,
ד"ר אורן חסון
מטפל זוגי ואישי
אתר הבית של ד"ר חסון: www.orenhasson.com