הוספת הודעההוספת תגובה פורום זוגיות ויחסים – יעוץ זוגי - ראש הפורום

נמשכת לגבר מבוגר ממני

שני(18.4.2022, 23:23)

היי ד"ר חסון,

אשמח לעצתך...

לאחרונה פגשתי דרך מקום עבודתי גבר שמאוד מצא חן בעיני, אך הוא מבוגר ממני בשנים רבות, ואני לא בטוחה מה לעשות עם המשיכה שלי אליו.

אני בת 40, רווקה, עברו מספר שנים מאז הזוגיות המשמעותית האחרונה שהייתה לי, רק קצת דייטים וסטוצים פה ושם. והמון זמן שלא נתקלתי בגבר שסקרן ועניין אותי, עד עכשיו.

מהמעט שהצלחתי לברר לגביו, הוא בן 57 גרוש עם ילדים בוגרים (בני 20-30), אין לי מושג אם נמצא בזוגיות או פנוי.

בשיחות הספורות והקצרות שהיו לנו הרגשתי שהייתה בינינו כימיה טובה, והרגיש לי כאילו גם הוא נהנה לשוחח איתי וניסה להאריך בדברים, אך מצד שני, הוא לא ניסה ליזום שום דבר מעבר לכך, וגם אני לא.

מעולם לא הייתי במערכת יחסים עם גבר שמבוגר ממני בכל כך הרבה שנים, אבל בהתחלה בכלל לא ידעתי בן כמה הוא, אם הייתי צריכה לנחש הייתי מעריכה שהוא בן 47-48, כי הוא נראה צעיר מכפי גילו, מאוד לטעמי, וגם בשיח בינינו לא הרגשתי פערים והדיאלוג היה כיפי וזורם.

העניין הוא שאני מעוניינת בקשר רציני, ואולי גם בילדים בעתיד, ואני לא בטוחה כמה גבר בגילו, שכבר סיים לגדל ילדים, ירצה דבר כזה.

מצד שני, אני לא יודעת מה יש למישהי כמוני (צעירה וחסרת נסיון ביחס אליו) להציע לגבר כמוהו, מנוסה ובוגר ומבוסס, והאם הוא בכלל מסוגל לראות בי אופציה לבת זוג לאור גילי.

מצד שלישי, האם זה לא קצת להקדים את המאוחר ולרוץ עם המחשבות קדימה מדי? למה שאפסול את זה עוד לפני שבכלל בדקתי אם הוא בעניין?

אני ממש לא יודעת איך לגרום לו להבין שאני נמשכת אליו ושאשמח להיפגש מעבר לשעות העבודה, אני די גרועה בלהתחיל עם גברים וחוששת לעשות משהו שיביך אותי (ואותו).

אמנם אין בינינו יחסי כפיפות/מרות ואנחנו לא עובדים יחד באופן צמוד, כך שאין חשש שאתקל בו יותר מדי אם תהיה בינינו אי נעימות כלשהי, אבל אנחנו בכל זאת ניתקל אחד בשני מפעם לפעם ואני רוצה להימנע מפדיחות מיותרות... מה עושים?

אתה חושב שכדאי לי לקחת סיכון למרות פער הגילאים?

אולי יש לך רעיונות לדברים שאני יכולה לומר או לעשות שירמזו בצורה מעודנת שהוא מוצא חן בעיני ויגרמו לו ליזום משהו מכיוונו וגם יהיו מספיק אלגנטיים כדי להימנע מדחייה מפורשת?

תודה וחג שמח!