הוספת הודעההוספת תגובה פורום זוגיות ויחסים – יעוץ זוגי - ראש הפורום

צעד ראשון, לפני צעדים נוספים

שני(20.4.2022, 0:55)

הוספת לו 10 שנים שלא לצורך... :)
כשאני אהיה בגילו היום, קרי 57, הוא יהיה "רק" בן 74, לא 84.... :))))

אבל אין ספק שזה פער משמעותי, ואני לגמרי מסכימה עם מה שאמרת על כך שההזדקנות שלו תהיה יותר "מורגשת" מאשר שלי, ולו בגלל שהיא צפויה להגיע יותר מהר משלי.
זה בהחלט אחד השיקולים מבחינתי.

מצד שני, הוא עוסק בספורט מסוג מסויים שמצריך כושר ברמה שאפילו גברים צעירים הרבה יותר היו מתקנאים בה. אני מניחה שזו אחת הסיבות שהוא נראה כ"כ צעיר לגילו ומעריכה שזה גם יעזור לו בהמשך להזדקן הרבה יותר בחן ובאיטיות ביחס לבני גילו.

ועכשיו לשאלות ששאלת, כשפרטת את דבריי לגורמים:

1. האם שווה להיות עם גבר מבוגר ב-17 שנה כאשר אני מחפשת לבנות בית? אני לא חושבת שלמישהו יש תשובה טובה לשאלה הזו, כי זה מאוד אינדיבידואלי, ואם לא מנסים איך יודעים? גם אני מכירה סיפורים של זוגות עם פערי גילאים שהצליחו לגשר על הפערים ונהנו מזוגיות טובה ומהנה, ומנגד זוגות בני אותו גיל, עם רקע דומה והרבה מכנה משותף, שסיימו את דרכם באותה סטטיסטיקה כאובה של גירושים, כך שכנראה שאין נוסחא אחת מנצחת שנכונה לכולם, ולכן השאלה הזו, לפחות כרגע, פחות מטרידה אותי.
אני חושבת שהוא באמת כל כך מוצא חן בעיני שאני מוכנה לקחת סיכון ולהשאיר את התהייה הספציפית הזו להמשך, אם יהיה כזה.

2. האם זו פנטזיה? האם הוא פנוי ו/או מעוניין?

3. איך עושים את זה?

אני חושבת ששתי השאלות האלה קשורות אחת בשניה באופן בלתי ניתן להפרדה, כי אני מרגישה שאני אגלה את התשובה לשאלה 2 ברגע שאצליח לפצח את שאלה 3.

אני פחות מתחברת לשאלה של "יש לך ילדים?", כי אני כבר יודעת את התשובה לשאלה הזו, ולא טובה בהעמדת פנים, זה ירגיש לי מאולץ ומזוייף.

וגם להצעה לאכול או לשתות יחד אני פחות מתחברת, כי זה מרגיש לי ישיר מדי, לפחות בתחושה האישית שלי מבחינת מה נכון לי יותר או פחות.

אבל חשבתי קצת על מה יכול להרגיש לי נוח יותר, ויש לי רעיון.

בשיחה האחרונה שלנו לפני פסח הוא ציין שהוא נוסע לחופשה בחוה"מ, להנות קצת מהספורט שבו הוא עוסק.

וחשבתי לעצמי שאם יזדמן לנו להיפגש אחרי החג אוכל להתעניין בחופשה שהייתה לו ועל הדרך לשאול אם זו הייתה חופשה משפחתית, או אם הם נסעו "בהרכב מלא" או משהו כזה, ולפי התשובה שלו לראות מה ניתן להסיק על מצבו.

זה נשמע לך כמו רעיון טוב? יכולה להתפתח מזה שיחה שתתרום לי מידע ותעזור לי להבין יותר איפה הדברים עומדים מבחינתו?

תודה רבה על העצות וההקשבה!