הוספת הודעההוספת תגובה פורום זוגיות ויחסים – יעוץ זוגי - ראש הפורום

שבר

תומר(28.5.2022, 0:41)

אני לא יודע אפילו מאיפה להתחיל.
אני אנסה לקצרר לטקסט תקופה די ארוכה למשהו יחסית לקוני.
הייתי בקשר מספר שנים עם בחורה, בהתחלה שהכרנו היינו זוג למספר חודשים קצת מעל חצי שנה ואז עצרתי מסיבה מסויימת כי אי אפשר היה להמשיך נכון לאותו זמן ולא בגללי, היא לא רצתה לעצור אגב. הבחורה הודתה בדיעבד שעשיתי את הדבר הנכון לאותה עת.

ניסיתי לחזור אחרי מספר חודשים וזאת אחרי שהיא שמרה איתי על קשר בהודעות ומעט שיחות טלפון, מה שגרם לאט לאט להתקרבות מחודשת.
אחרי ניסיונות חוזרים של כשנה, שבה לפעמים מתקדמים ומגיעים לנקודת עצירה מהצד שלה ככל שמתקדמים וחוזר חלילה.

לפני מספר חודשים ספורים הייתה התקדמות נוספת אלא שהפעם היא נחתכה בפתאומיות על ידה. מסתבר שהיא התחילה לצאת עם מישהו אחר. כמעט בוודאות במקביל לקשר שלנו.
נאמר לי שלא תהיה פנויה בשבועיים הקרובים כי היה משהו בלימודים, כל הזמן הייתי בקשר איתה, וכשהגיע הדד ליין והסתיים העניין בלימודים התוודתה שפגשה מישהו והתחילה לצאת איתו.

מיותר לציין את רמת השבר שהרגשתי שבערך אחרי שבועיים אחרי שאנחנו נפגשים ויש אינטימיות מסויימת ומרגישים קרבה ורצון במפגש, הדבר ההזוי הזה קורה כאילו כלום.

מאז אני מחפש את עצמי, בשלבים הראשונים פשוט הרגשתי כזו אכזבה ממש כאילו הבן אדם שהכרתי מת, פגיעה באגו, וחזרתי אחורה בזמן לתקופות פחות טובות.

אני מנסה לצאת אבל הרבה פעמים לא מוצא את מה שאני מחפש או שמוצא אך הצד השני לא בדיוק חושב כמוני דווקא שיכול להיות חיבור מעניין.
אז אני נתקף כאב גדול וחוסר תקווה לגבי מה שהיה ובעיקר יהיה. מעין גלגל שלא נגמר.

אני מאמין שבמקרה הזה מישהי/ו כנראה באופן קבוע הסית אותה ממני באופן שהשפיע עליה שזה מאכזב בפני עצמו.

הרבה פעמים ציינתי שאני מרגיש שיש לנו משהו ייחודי, זרימה שלא קוראת כל יום והוספתי שאולי רק אני מרגיש את זה, מיד לאחר מכן הייתי מקבל תשובה של אני לא היחיד שחושב ככה ועוד דברים תומכים שקצרה היריעה מלהרחיב.

עד אותה נקודה בזמן שהתוודתה על הקשר החדש, היינו מדברים כמה פעמים בשבוע, לפעמים כל יום, לפעמים 3 פעמים וכן נפגשים בתדירות כזו או אחרת תלוי במצב הגאות או השפל של הזיגזג של אותו רגע.

לאחר שהתוודתה על הקשר, דיברנו פחות, ובנקודה מסויימת לאחר שניתקתי מגע מהצד שלי, היא יזמה קשר בחג האחרון גם בהודעות וגם בשיחת טלפון כמה ימים אחרי, השיחה נמשכה שעה וניכר היה שהיא מחפשת כמה שיותר לדבר ולהאריך את השיחה.

לאחר מספר ימים אמרתי ננסה ונחזיר טלפון, היא לא ענתה, חיכיתי מעל שבוע והיא תמיד חוזרת באופן עקבי, לא היה מעולם גוסטינג, אך הפעם לא חזרה.
בפעם השנייה בזמן כה קצר ממש נעלבתי ורשמתי לה. היא חזרה אליי ואמרה משהו תמוה בסגנון שלא הרגישה בנוח לחזור אליי כי היא בקשר עם מישהו, שזה די אבסורד כי שבוע ומשהו לפני היא חיפשה לדבר איתי כאמור וגם לא מעט זמן.

עוד פרט הזוי לציון שבכל שיחה שדיברנו מאז שאמרה שיוצאת, הציעה בסוף השיחה להיפגש איתי מיוזמתה, אבל תמיד אם הייתי שואל על זמן קונקרטי או מנסה להוציא לפועל, זה היה מתבטל.

השבירה השנייה הזו שמה אותי במצב מאוד מבלבל, מצד אחד אתה מתגעגע להתנהגות הקודמת ברגעים היציבים זה הרגיש all in וההרגשה הזו חסרה לי, המכלול של הכל.
חסר לי החברות והזרימה גם מעבר לרומנטיקה, היא הייתה חברת נפש שלי וכל שיחה בינינו הייתה מעניינת לשני הצדדים.

מבחינת משיכה אני גם חושב שמצידי הרגשתי את אחת המשיכות החזקות שהרגשתי בחיים, לא יודע אם אצליח לשחזר זאת עם מישהי אחרת.

מהצד השני אני מרגיש נבגד כועס ושאין צדק בכל מה שקרה פה.

אני נע בין הרצון לנסות ליצור קשר מחדש- אפילו על אש קטנה מתוך אולי רצון להחזיר את מה שנלקח ממני בצורה כל כך אכזרית לבין חוסר אונים.

המחשבה שלא נדבר לעולם או נהיה בקשר מאוד מעציבה אותי- הבנתי שגם לה הייתה קשה אך אולי פחות במיוחד שהיא נמצאת בקשר חדש וקל לשכוח ולהיות מוסח ממה שהיה קודם.

החיבור בינינו היה חזק, חיבור מנטלי עמוק ביותר, הבנה בעיניים בלי לדבר וקליק שממש חבל לי לזרוק לפח ודי התרגלתי אליו, עם כל האבסורד הנלווה הנורא שתיארתי לעיל.

לא יודע מה לעשות ומרגיש שחלק ממני כבה.