הוספת הודעההוספת תגובה פורום זוגיות ויחסים – יעוץ זוגי - ראש הפורום

פרידה ( לא בדיוק ) בהפתעה

עידן(29.6.2022, 13:01)

אורן שלום רב,

הסיפור הוא קצת ארוך אבל אנסה לתמצת את עיקרי הדברים,

הייתי בקשר של 10 שנים עם בחורה מדהימה שצעירה ממני ( אני בת 38 היא בת 27 )

לאחרונה נפרדנו לאחר שהיא גילתה על רומן שניהלתי במשך שנתיים ( אותה בחורה מהרומן הלכה וסיפרה לה ), לאחר הגילוי עוד היה רצון של בת הזוג לחזור ולנסות לעבוד על הדברים אך אני הרגשתי כי לא מגיע לי ממקום שלא מדברים על הדברים, לא יכולת לנהל אינטימיות וחיזור או פיצוי ללא שיח מקדים ועמוק שכנראה מבחינתה היה לחטט בפצעים.

אני מרגיש שאני בטראומה מהמעשה של הבחורה איתה הייתי, לא אכנס יותר מידי לסיבות שהובילו אותי למעשה לא מוסרי שכזה שכן הכל ישמע כתירוצים ותו לא.

מה שכן אני רוצה להבין האם זה באמת משבר שלא ניתן להתגבר עליו ? אחרי שלאורך השנים הדינאמיקה הייתה של אבא ובת, שאני הייתי מוביל בקשר, מרצה, מסביר, וזעקתv של בת הזוג כמעט ולא נשמעv. היא הייתה מאוד מרצה מעצם היותה צעירה כשהכרנו ומעצם היותה בחורה ממוצא אתיופי/ אני יודע שהיא הבנאדם עם הלב הכי טוב שיש בעולם ולא מוכן להשלים עם הפגיעה והוויתור כשאני יודע מה צריך לתקן בעיקר בי עם תקווה שגם היא תצליח למצוא את הדרך להיפתח וכן באמת לדבר איתי. אך פה אני חוזר שוב לשאלה שלי האם זה אפשרי.. האם אחרי 10 שנים שכלל הנראה הרגישה שהיא במקום חלש הפרידה כעת מחזקת אותה ועם זה אין לי איך להתמודד ?

בתודה מראש