הוספת הודעההוספת תגובה פורום זוגיות ויחסים – יעוץ זוגי - ראש הפורום

"מקלות בגלגלים"

ערן(13.10.2023, 14:46)

שלום רב,
ראשית, שנדע כולנו ימים טובים ושקטים יותר. ועכשיו לעניין:

אנו זוג בשנות ה-40 המוקדמות נשואים עם ילדים בגילאי 12 גרים באיזור השרון.
שנינו עובדים בארגון גדול בעלי משכורות טובות.
הזוגיות שלנו התחילה מצוין כחברים וזוג נשוי צעיר עם המון סקס מגוון וטוב ויזום על ידה ובשנים האחרונות יש סקס טכני ומאוד יבש אחת לשבוע - קצר ללא מגע מצידה בכלל.הנ"ל נובע ממשקעים רבים שאישתי צוברת ולא יכולה לשחרר בעוד אני טיפוס שיודע לשכוח את המריבות והמשקעים ולהתמקד בכאילו מדובר בדף החדש ונקי לחלוטין. היא לא כזאת, היא נוטרת טינה על כך שאמרתי אי-אלו דברים חמורים שנאמרו בשעת כעס ומריבה לפני 6 שנים או אפילו לפני 10 שנים כאשר הזוגיות שלנו ידעה המון מורדות ומריבות (לא הייתה מעולם אלימות פיזית אבל העלבות קשות היו גם היו מתוך תיסכולים). היא פשוט בוחרת לזכור ולצרוב בתודעה את כל הדברים הרעים שיצאו מפי ופגעו בה מאוד ולא יכולה להתנתק מזה למרות שרוצה לטענתה.
לשאר "צרכיי" היא נותנת מענה מלא ככל יכולתה וגם מטפלת היטב בצרכי הבית והילדים.
השאלה שלי היא האם לאור זאת שהיא מתחמקת מסקס חם ונעים כלפיי למרות בקשתי לא פעם, האם עליי לתקוע לה מקלות בגלגלים? כלומר לדוגמא לא להביא לה חבילות שהיא מזמינה מחו"ל ושולחת לי הודעות לאסוף אותן מנקודות באזור תוך תירוצים כאלו ואחרים כמו "אני לא מרגיש טוב", "שכחתי", "לא היה לי זמן" וכו'...
בנוסף- לא לקפוץ לצידה לכל דבר שהיא מבקשת "הולכים לחגוג יום הולדת לאחיינית בשבת בבוקר"- להגיד לה שכואב לי הראש מאוד וכו' עד שהיא תבין שכדי לקבל זוגיות הגונה יש לתת זוגיות הגונה.

מה דעתך על המשוואה הזאת?
בנוסף, בנוגע ליחסי המין- היות ואני מלא חשק ותשוקה ואיתה זה לא הולך, כתוספת על יחסי המין איתה פעם בשבוע (הקרים מאוד...) יהיה זה לגיטימי לקבל את שירותי המין בדירות דיסקרטיות ללא ידיעתה ולו רק כדי להרגיש טוב יותר ופחות מירמור מכך שאני תמיד נותן הכל אבל כאשר אני מבקש סקס אז אני לא מקבל אותו באופן בו הייתי רוצה??? אני ממש רוצה להימנע מצעד כזה ולקבל את יחסי המין במסגרת המשפחה כי אני אדם מאוד שמרן שמאמין בערכי המשפחה לא מרגיש לי בנוח לקיים צעד כזה שאולי ארגיש שאני מצטער עליו?
אגב, ההורים לי ייעצו לי לשמוח במה שיש מבחינת הסקס ולא להיגרר ללחימה שתפגע במירקם הבית וגם בי באופן עקיף.

לציין כי בוצעו שיחות והסברים עם אשתי מצידי על הצורך במין טוב וחום אבל הדברים אינם משתנים לאורך שנים.
אשמח מאוד לשמוע את חוות דעתך בנוגע לדברים שהעלתי כאן על הכתב.
בתקווה לימים שקטים יותר לכולם. תודה רבה רבה !