הוספת הודעההוספת תגובה פורום זוגיות ויחסים – יעוץ זוגי - ראש הפורום

השקט שהוא צריך בזוגיות?

ד"ר אורן חסון(22.2.2024, 19:21)

סיון יקרה,

הייתם שנתיים בקשר עם אהבה מטורפת, עד שהחליט שמשהו ממה שאת עושה או עשית לא מתאים לו. אני לא יודע מה, אבל משהו. אולי את יודעת יותר ממני. יש אולי רמז במה שכתבת, על כך ש 20 יום לא דיברתם ולא התראיתם, ואז הוא בא, מתגעגע, חיבק ורצה דייט, אבל יום למחרת "הטפתי שוב את אשר על לבי בהודעות". יתכן מאד, סיון, שמשהו בהודעות האלו היה לו יותר מדי, או חזרה על מה שהיה עבורו יותר מדי קודם. כמו שכתבת "נמאס לו מהתנהגות מסויימת שלי" – משהו שלא פרטת מה זה.

יתכן שמבחינתך: "אז אמרתי! מה הסיפור? אני רוצה לראות שתמשיך לאהוב אותי ולחזר אחרי גם כאשר יש לי טענות וכאשר אני באה בתלונות, אחרת אחרת איך אני אדע שאתה באמת אוהב אותי? אם אתה נשאר איתי גם כאשר אני לא קלה לך, אני אדע במידה הרבה יותר גדולה של ביטחון, שתישאר איתי לנצח."

אבל כמו שאת רואה – משהו בתוכן או משהו בדרך לא עבד לך. אני רק מעלה השערות מתוך המעט שכתבת, ואולי זה משהו שאת צריכה לעבד היטב כדי להבין אולי איך להעביר מסרים באופן יעיל יותר. אולי לא כל אחד מוכן לתנודות ולסערות בזוגיות שלו, ויכול להיות שלמרות האהבה הגדולה שיש לו כלפייך, הוא לא מצליח למצוא איתך את השקט שהוא מחפש וצריך בזוגיות.

בברכה,
ד"ר אורן חסון
מטפל זוגי ואישי
אתר הבית של ד"ר חסון: www.orenhasson.com