הוספת הודעההוספת תגובה פורום זוגיות ויחסים – יעוץ זוגי - ראש הפורום

מבולבלת

ד"ר אורן חסון(24.2.2024, 22:58)

מבולבלת יקרה,

היית במקום אחד, נקרא לו בית או עולם, שפתאום התפרק לך. אבל זה היה המקום שבו ראית לזמן מה את עתידך, על הקירות, התמונות והעובש שהיה בו. וכשהוא התפרק, גם את היית מפורקת, כי באותו זמן לא הרגשת ולא ידעת משהו אחר.

אלא שמה שכנראה קרה לך בזמן הזה, שבכל זאת הצלחת להציץ החוצה קצת בעד החלון של הבית המפורק, וראית משהו. ראית יש שם אור, ואולי גם בתים אחרים, עדיין מרחוק, עדיין לא ריאליים, אבל התחלת באיזה שהוא מקום לחשוב על האפשרויות הללו, ופתאום, עכשיו, אם את חוזרת ממנו, האפשרות הזו נלקחת ממך. היא עדיין לא היתה ממשית, אבל ראית שיש עוד אור בחוץ. אבל עכשיו, כשאת יודעת שיש כזה דבר, גם אם הוא עדיין רחוק מלהיות שלך, את כבר לא בטוחה. אולי גם קל לך יותר להריח את העובש.
אני לא יודע מה היתה הסיבה לפרידה שלכם, ולכן לא יכול לכוון אותך מה לעשות. כרגע, אני יודע רק להסביר לך מה כנראה עובר עליך. אבל אני כן יכול לומר לך, בשל ההתלבטות העמוקה שלך, ובשל העובדה שאת גם חוששת להפסיד אותו כי הוא יחיד ומיוחד עבורך (במקביל לחשש הפגיעה, ועוד), אז אני חושב שאם אתם רוצים לנסות שוב את הביחד שלכם, שווה לכם ללכת לטיפול ביחד, כדי לעשות את זה נכון יותר וטוב יותר.

בברכה,
ד"ר אורן חסון
מטפל זוגי ואישי
אתר הבית של ד"ר חסון: www.orenhasson.com