הוספת הודעההוספת תגובה פורום זוגיות ויחסים – יעוץ זוגי - ראש הפורום

תשובה ראשונה

אני(26.3.2005, 13:31)

כמה אתה צודק, הכל נכון היינו ביעוץ והיתה התחלה אבל היועצת נתנה לגיטימציה לאי רצון שלו להשתנות והרגשתי שהיא לקחה את הצד שלו, ואני צריכה חעשות את כל השמניות כדי לקרב אותו, אני מנסה לא לריב אבל ההערות שלו ליד הילדים גורמות לי סבל נוראי .

אני צריכה מגע והוא לא לטענתו אנחנו יחד כבר 18 שנה.

אני רציתי את ההריון יותר ממנו, ואני כבר כמה שנים מבקשת. אף פעם לא הפריע לו איך שאני נראית. האמת שלפני שנה וחצי היתה לו חברה אפלטונית והצלחתי להחזירו הביתה קטעתי את העניין מוקדם. חתום אפלטוני. הוא משקעי את עצמו בעבודה יוצא נכנס ואני כמובן אליו מטפלת בבית ובילדים. גם כשעבדתי ותימרנתי היה כך.

אני מנסה לא לריב מנסה מאוד אבל יש בו משהו שהאגו שלו לא נותן לו להשבר. פיור אגו.כאילו לומר אני חזק ממך אני לא מתרכך וזה יותר חזק עכשיו מצידו הקטע הזה.

אחרי שאני "צועקת " דורשת תשומת לב לבית לי הוא נותן יד. אני במאבק על הכל גם אם לא ביקשתי ממנו. באויר המאבק.

יש לו עבודה מאד דורשת 24 שעות כמעט גם שכיר גם עצמאי. אני מוכנה להכל רק לא לבוז שלו אלי ולאי כבוד. גם אם אני שואלת מה שלומך? הוא כועס עלי.

הוא אומר שההריון הזה שלי לא מגלה עיניין בבדיקות שאני עוברת איך אני הולכת איתו לחדר לידה? שאלתי אותו, אין תגובה ממנו.

איך אני אתן לו את ההנאה הזאת אחרי שכל החודשים אין ממנו יחס.

כל הריון היה בו שינוי גם בי הפעם זה מתסכל. נמאס לי להעמיד פנים בפני הסביבה שהכל טוב לי כי רקובה המערכת שלנו עכשיו.

כתבת לי להיות סובלנית אני מנסה למה הוא לא יכול להבין גם, אני מסבירה לו בשקט בנועם מה אני רוצה מראה לו הוא איבד עיניין. חבל לי.

כל המחשבות עולות לי סליחה אולי על הבלבול בכתובים.כתבת חוסר שביעות רצון משום דברים אחרים וזה משליך אלי זה נכון מקום העבודה כשכיר עושקת אותו מבחינת זמן וגם מבינה "מנטלית" שנים לא היינו אני והוא יחד לבד אין לו זמן אני מתחנננת לזמן בוא נלך לים נשב נדבר נשתוק לא מוכן כי זה ???????? לא יודעת וזה גם לפני המשבר הזה. פעם היתה אהבה ......

אני רוצה להחזיר אותה, חשבתי לדבר עם אמא שלו שהיא תעזור יותר לשחרר אותי מהילדים ולספר על הצרות מעט. היא יודעת על האפלטונית לא דיברה איתו על זה אף פעם זה קרה אחרי שהיה לי דימום קשה מהרחם, גם אז לא היתה לי תמיכה שלי חיבוק או נישוק שיהיה בסדר.

נחפה עליו ההריון אני לחצתי זה לא הריון לשיפור זה הריון אולי שלי יותר מאשר שלו למרות שאני יודעת שפנים הוא גם רוצה, הוא כבר אמר שהוא רוצה שאבא שלו יהיה הסנדק אמרתי לו שאני אחשוב על זה כי כל עוד המצב ככה הוא צריך להיות איתי גם הוגן. אני לי"אמצעי לחימה" יותר והוא ממשיך לשלוף אותם.

עד כאן תודה רבה.

התשובה שלך עזרה לי להבין יותר את מה שאני יודעת עליו. והכל נכון.

תודה תודה.