הוספת הודעההוספת תגובה פורום זוגיות ויחסים – יעוץ זוגי - ראש הפורום

אני בזוגיות אבל לבד

מורן(1.4.2005, 1:49)

אני בת 19 צעירה יחסית לאנשים שגולשים כאן...

יש לי חבר כבר שנתיים, הכרתי אותו בכיתה יא כשהכרנו זה היה מדהים מדהים אין מילים לתאר את התחושות שהרגשתי כשהייתי איתו ,אם זה במיטה ואם זה כישבנו ודיברנו שעות אחד עם השני. אחרי כמה חודשים ביחד הוא נורה בצבא ממש שבוע לפני השיחרור במפתח הלב.

עברתי תקופת סבל איומה כשהוא היה חולה וכשהוא חזר קצת לעצמו החצי שנה אחרי האירוע פשוט היה נוראית הוא היה מקלל אותי צורח עליי ממש שנאתי אותו . אבל נפגעתי , ספגתי הכל כל מילה עצמתי עיניים ואמרתי לעצמי , אל תדאגי בסוף אם תחכי בסבלנות הוא יחזור להיות האדם שהכרת וכלום לא קרה.

אחרי שנה הוא הבין ועיכל מה עשיתי בשבילו איך הקרבתי את כל החברות שלי ואת המשפחה שלי בשבילו הוא אוהב אותי מאוד עכשיו אחרי שנתיים ומעריך אותי אבל לא נוגע בי כבר שנתיים שלמות כלום שום דבר שקשור לסקס הוא ממש נגעל ממני אני מרגישה שהוא אוהב אותי כמו אחות... וזה נורא כי אני סובלת אני הייתי רגילה לתשוקה עזה מצידו בהתחלה ועכשיו הוא דיכא לי את כל החשק המיני שנתיים שלמות אני בלי אהבה שכזאת בלי סקס.

מה לעשות? מצד אחד אני אוהבת אותו מאוד ואני לא יכולה להפרד ממנו כי אין לי אף אחד וכי אני לא רוצה , ומצד שני אני חיה חיים לא בריאים בכלל.

ניסיתי הכל לגשת ליזום הוא ממש לא נמשך אליי הוא אומר שמבחינתו אם לא היה סקס בעולם זה לא היה חסר לו. אני יודעת שזה נשמע כמו בגידה וחשוב לי שתדע שזה לא העניין

אני אציין שאני כן מושכת גברים ואני מחשיבה את עצמי סקסית .

אז מה העניין?

סליחה שאני כותבת מכתב מבולבל קצת אני שופכת את הכל וזה יוצא מיקס דירקס כזה אני מקווה שתבין.\

ורק עוד הערה הוא כבר השתקם ונראה מצויין ואוהב את עצמו כמו פעם.

אני מאוד אודה לך אם תצליח למקד לי את הבעיה ואולי לפתור אותה.

מורן.