הוספת הודעההוספת תגובה פורום זוגיות ויחסים – יעוץ זוגי - ראש הפורום

אוירה טעונה מיניות

ד"ר אורן חסון(11.4.2005, 0:03)

אסתי יקרה,

המצב שלכם הוא נורמלי לגמרי, מה שכפי שאת יודעת, לא הופך אותו בהכרח לטוב , ולא תמיד מנחם. מה שקרה הוא שהשחיקה והעומס ביחד לוקחים אתכם למקום אחר.

לפני שאשלח אתכם לטיפול מיני, שעוסק גם בענייני שגרה שכאלה ולא רק בבעיות פתולוגיות, הייתי מבקש ממך לעשות נסיון אחר. נראה לי שמה שקרה לכם הוא שאתם חושבים פחות מיניות. בין היתר, בגלל עומס העיסוקים שיש לכם, והעייפות. אתם צריכים יותר לחשוב על מין כעל חלק מההוויה שלכם. אם תצליחו לחשוב יותר סקס, ובעזרת הקשר הטוב שביניכם, תוכלו להפנות את האנרגיה הזו זה לזו. לפיכך, סרט ארוטי בוידיאו או ב- DVD ביום שישי ביחד, או בשבת אחר-הצהריים (!) יכול להכניס אתכם אל האוירה (ואני לא מדבר בהכרח על פורנו - לכי לפי הטעם שלו או לפי הטעם שלך). לבוש סקסי שלך בשעות הערב (נצלי את השדיים המתמלאים לגלות קצת יותר את הטופ), ולא רק בערב המיועד להיות רומנטי, אלא גם בזמנים אחרים. וכל זה כדי שתחשבו יותר סקס, וכדי למלא אתכם באנרגיה מינית. קראו ספרות ארוטית - ביחד או לחוד. פזרו בבית ירחונים עם תמונות נשים ארוטיות עבורו, ואם יהיה לו נוח עם זה, גם עם גברים חשופים למענך. במילים אחרות - טענו את עצמכם באנרגיה מינית, ובהתחלה לפחות, דחו סיפוקים כמה ימים עד ליום שבו לא תהיו מותשים. אבל תנו לעצמכם להיטען באנרגיה הזו גם כאשר אין לכם כוונות מיידיות.

וחשוב עוד יותר, אל תכפי עליו את העניין, אלא דברי איתו, והסבירי לו שנעים לך גם בחיבוקים ובמגעים, ושזה בסדר לקחת את הזמן, ושלא כל מגע גופני צריך להוביל למין, ושלפעמים זה טוב ללכת רק חלק מהדרך, ולהיטען לקראת הזמן שבו תרצו ויתאים לכם להמשיך. וכל זה כדי שלא ירגיש שהוא מאכזב אותך כאשר הוא עייף או טרוד, ולא רוצה להמשיך עם זה עד הסוף. אבל הסבירי שאת חושבת שאולי כדאי להכניס יותר מיניות לסדר היום שלכם, כהלך חשיבה וכאוירה שיחזקו את הזוגיות שלכם.

בברכה,
ד"ר אורן חסון
יועץ ומומחה לתקשורת זוגית ובין-אישית
אתר הבית של ד"ר חסון: www.orenhasson.com