הוספת הודעההוספת תגובה פורום זוגיות ויחסים – יעוץ זוגי - ראש הפורום

חיי מין דועכים

מ(12.4.2005, 19:57)

שלום דר' חסון

אני בת 28, נשואה כשנה + ובהריון - חודש 6, בעלי ואני יצאנו הרבה שנים לפני החתונה והיו לנו תמיד חיי מין טובים.

אני יכולה לתאר את היחסים בינינו כטובים, יש בינינו הבנה, אמון, תקשורת (למרות שיותר מהצד שלי, כי הוא לא כ"כ מדבר על דברים שמפריעים לו) ועכשיו בתקופת ההריון עוד יותר התקרבנו, גם אני וגם הוא מרגישים שאנחנו אוהבים יותר מתמיד והוא לא מפסיק לחבק, לנשק ולהרעיף עליי חום ואהבה.

אך, אני מרגישה שמאז החתונה חיי המין הולכים ודועכים בקשר שלנו, ועכשיו בתקופת ההריון אף יותר. בתחילת ההריון היה לי פחות חשק ודיברתי איתו על זה אך עדיין לא רציתי שיפגע ולכן התאמצתי ועשיתי דברים שיהיה לו טוב אפילו שאני לא נהניתי בכלל, אך הייתי מאושרת לראותו מאושר. עם התקדמות ההריון חזר לי החשק ואף התגבר יותר משהיה אי פעם (התחלתי אפילו לחלום חלומות על סקס), ודוקא עכשיו אני מרגישה שהוא מתרחק ממני ולא רוצה בזה כמוני. אם אני לא יוזמת זה לא קורה, וכל פעם כשאני מעלה את הנושא ושואלת אם הוא כבר לא נמשך אליי הוא אומר לי שפשוט לא יוצא, עומס עבודה, אני נרדמת לפניו כי הוא עובד עד מאוחר בלילה, וכל מיני תירוצים.

מה שכן, וזה הכי מדאיג אותי - תפסתי אותו כבר מעל פעמיים בתקופה הזו - עושה ביד - מול תמונות אירוטיות באינטרנט, ובפעם האחרונה שזה קרה פשוט התפרצתי עליו וכעסתי כאילו תפסתי אותו בוגד בי, למרות שתכלס לא אכפת לי לראות אותו נהנה אך כעסתי עליו שבמקום לעשות את זה איתי הוא מעדיף לעשות את זה עם תמונות ויצא מכל הסיפור שהוא ממש נפגע ממני, ולא מוכן להרחיב בדיבור על הנושא וגם אחרי שהתנצלתי שלא היתה לי כונה לפגוע בו, עדיין אותו ערב הוא שוב עשה ביד ולא שכב איתי.

למה זה קורה? אני מתוסכלת, ומבולבלת.

מצד אחד - הוא נותן לי הרגשה שהוא אוהב אותי יותר כל יום, שהוא נהנה לראות אותי גדלה עם ההריון ומאד תומך ומעורב בכל השינויים שחלים בגופי ומצד שני הוא לא שוכב איתי, פשוט מתחמק.

מה אני אמורה לעשות? אני דואגת ומפחדת שפשוט נמאס לו מחיי המין איתי אחרי כ"כ הרבה שנים.

תודה רבה על הקשבתך

מ