הוספת הודעההוספת תגובה פורום זוגיות ויחסים – יעוץ זוגי - ראש הפורום

פאסיבי אגרסיבי

יעלי(14.4.2005, 1:20)

קראתי את תשובתך לנועה.

בעלה מאוד מזכיר לי את בעלי והעצה שנתת לה מבחינתי אינה "לא פשוטה לביצוע" אלא ממש בלתי אפשרית.

נכון, יש את האופי המחורבן של הבעל הכאילו פאסיבי אך בעצם מאוד אגרסיבי אך מנגד יש אותי, צמאה לקשר, לא מסוגלת להפסקות עוינות ארוכות שנכפות עלי ולעונשים כאלה.

אולי לנועה יש יותר אורך רוח ממני אך אני פשוט מטפסת על הקירות!!!!

בהתחלה הייתי מדברת אליו אח"כ צועקת, אח"כ צורחת מחוסר אונים מוחלט.

אצלי זה גם יכול להיות שאם קבענו עם לצאת עם זוג חברים שלי ורבנו הוא יבריז לפגישה!!

נכון שצריך להיות חכם ולא צודק אבל: לי אישית זה מאוד קשה שנעשה לי עוול ואני עוד צריכה לעסוק במניפולציות מתחנחנות במקום לא לדבר איתו יותר לעולם כמו שמגיע לו.

בעלי גם חולה שליטה ואסור לי ליזום דבר כמו פיוס, יחסי מין וכו' חסר לי שאגע בו כאילו במקרה, או בדרך של חיבה ולא סקס, הבחור אמנם חרה אבל לגמרי לא טיפש והוא הרבה יותר חזק ממני בשתיקה שלו.

אני אדם מאוד ישר ולא יודעת לשחק משחקים (לא טענתי שאני חכמה בחיים..) ולא יכולה לעשות עצמי לא נפגעת כשדמעות מציפות את עיני והתסכול זועק מגרוני..

אני חושבת גם שהמשפט:"צריך שניים לטנגו" אינו תמיד כלל. יכול להיות למשל גבר שבוגד באשתו המקסימה כי הוא מתוסבך עם עצמו והנה הוא יצר את ה"טנגו" לבד..

בקיצור, לפעמים ההתמודדות עם רשעים (ולדעתי בעלה של נועה ובעלי הם רשעים, כי כמה זמן ובאיזו עוצמה ניתן להעניש את אשתך ולתת לה לחזר על הפתחים כמו קבצן עלוב המתרפס בפני אדון עשיר למילת חיבה) היא פשוט להעיף אותם מחיינו: גירושין!!! ולמצוא גבר ראוי יותר לאהבתנו! אני בעזרת ה' מגייסת בימים אלה כוחות לכך...

אשמח לשמוע את תגובתך לדברי.