הוספת הודעההוספת תגובה פורום זוגיות ויחסים – יעוץ זוגי - ראש הפורום

אי לקיחת החלטה

רינת(23.4.2005, 12:41)

לד"ר אורן חסון שלום:

מראש אני מצטערת על הבילבול בכתיבה.

אני פונה לעזרה אינני יודעת מה לעשות בכל מה שקשור לזוגיות שלי. אני ובעלי כל הזמן רבים ותמיד בנוכחות הילדים.כל הזמן אנחנו מדברים על גירושין אבל אף אחד מאיתנו לא עושה שום דבר בנדון. אתמול רבנו צרחתי עליו .כבר ארבעה ימים שאני חולה ושילשום בערב הרגשתי רע מאוד הילדים לא רצו לישון (קטנטנים) ואני חשבתי שאני יוצאת מדעתי .

לבעלי יש עסק, בד"כ למרות הקושי בגידול ילדי לבד אני לא מבקשת ממנו לבוא הביתה לעזור לי אבל ציפיתי ממנו לקצת התחשבות בימים אלה שאני חולה . לצערי, הוא לא הראה שום נכונות מצידו ורק התעצבן כשביקשתי.

לצערי, אנחנו בתקופת חג ואין לי משפחה תומכת ואני די מרגישה בודדה . מאוד רציתי שבעלי יראה שאיכפת לו ממני ויבוא הביתה אפילו לשעה קלה כדי לעודד אותי ולעזור לי עם הילדים. כשאני חולה אני מרגישה את הבדידות בשיא עוצמתה בפרט לקראת החגים.

ואם בעלי היה עוצר לרגע ומדבר איתי במקום לתת לי הרגשה שאני עושה את עצמי חולה (דרך אגב הייתי אצל רופא וקיבלתי אנטיביוטיקה) נמאס לי שהוא מזלזל בי כשאני חסרת אונים. הדבר חוזר על עצמו כל פעם שאני חולה. אני מפסיקה לדבר איתו וכך זה חוזר כמו גלגל והוא טוען שהכל בראש שלי. אני בטוחה שאין לנו מה לעשות יחד. רק שאין לי אומץ לעשות שום צעד.