הוספת הודעההוספת תגובה פורום זוגיות ויחסים – יעוץ זוגי - ראש הפורום

בעיה

אנונימית(1.5.2005, 0:40)

אני בת 25 , נשואה + ילד בן חצי שנה .

את בעלי הכרתי בזמן השירות הצבאי , יצאנו חמש שנים . לאחר כשנה ביחד הוא הציע לי נישואים , אך מכיוון שעדיין הייתי בצבא אמרתי שעדיף שנחכה קצת . אחרי כארבע שנים הוא נסע לארה"ב לתקופה של חצי שנה , חזר בהפתעה והציע נישואים שוב . התארסנו . אך לא קבענו תאריך . האמת שהוא לא מיהר בכלל , מכיוון שרק חזר מחו"ל , לא ידע מה הוא הולך לעשות עם עצמו ואני באמצע התואר ... הוא גם תיכנן לעבור לגור לבד בגלל כסף - בטענה שעדיין לא מצא עבודה ואני לא עובדת . בדיוק חודש לאחר הצעת הנישואים שלו נכנסתי להריון, למרות הגלולות . הוא טוען שעשיתי את זה בכוונה .הצעתי להיפרד , אמרתי שהפלה אני לא מוכנה לעשות . או שניפרד או שנביא את הילד ביחד ונתחתן .

אכן התחתנו , ברוך השם הילד נולד בריא והכל בסדר .

אבל בעלי מזכיר לי בכל הזדמנות , במיוחד באמצע ריב : הכרחת אותי להתחתן איתך , למה הייתי צריך את זה

הוא גם התחיל לדבר לא יפה : היינו בסופר , כשהגענו לקופה העברנו את כל הדברים באותו חשבון , בדרך כלל עושים הפרדה ודברים שנקנו לעסק שלו מוציאים עליהם חשבונית מס , אבל זה היה יום שישי , היינו לחוצים ושנינו לא זכרנו להפריד . אבל כשהוא ניזכר בזה הוא אמר לי לפני כולם : איזה חסרת מח את !א ני צריך לחשוב על הכל גם לשלם וגם לזכור !( אני סטודנטית , לא עובדת . בעלי המפרנס היחיד והוא דואג להזכיר זאת כל הזמן )

תיארתי פה בקצה המזלג את הבעיה , מה לדעתך יהיה הפתרון ? אני מפחדת שהוא ימשיך לדבר אליי לא יפה וזה רק יחמיר , הילד עוד מעט יגדל ויתחיל להבין דברים ?

אם תרצה פרטים נוספים אני אענה בשמחה