הוספת הודעההוספת תגובה פורום זוגיות ויחסים – יעוץ זוגי - ראש הפורום

מחיר של פרידה זמנית

א.25(1.5.2005, 13:05)

תודה רבה על פנייתך המהירה ד"ר,אני מודה לך.

אך ישנם כמה דברים שלא ציינתי במכתבי הקודם.

הוא טען בפרידה שהוא מרגיש שאני מבטל אותו ואת רצונותיו,שהוא כבה בקשר..

שאיננו מכיר את עצמו או יודע מי הוא כלל...נדמה שהקשר שלו איתי בלע אותו והוא איבד את עצמו לגמרי.

מה גם שהוא בעל רכב ואני לא,זה דרש ממנו לבוא אלי מפעם לפעם והמרחק לא קטן ביננו,אך מאידך רוב הזמן אני זה שהתנייד בתחבורה ציבורית ובהתאמה איתו הגענו לעמק השווה והסתדרנו.

שנית,הוא אדם שתמיד תיכנן ואירגן בין אם טיולים,או נסיעות למקומות בילוי וכדומה בעיקר בגלל שהוא זה שהרכב בבעלותו ואמר לי שהוא מרגיש שכל הקשר יושב על כתפיו,שהוא מרגיש ששום דבר לא ישתנה ושאנחנו יותר מידי שונים,בין אם בשאיפות החיים ובדברים הקטנים.

כמובן שאני יודע שהוא מוציא את הדברים מכלל פרופורציה.הרי אנו מסתדרים מצויין והוא נפגע ואת זאת לא ציינתי,בפעמים בהם היתה ביננו מתיחות או רבנו,ואני הייתי מסתגר ונאטם ועד שהוא לא היה בוכה לא היינו מגשרים על העניין..וזה סחט אותו..ומעבר לזאת כמובן שעניין הפרידות "היזומות" שבא ממני התיש אותו בכל פעם שהעליתי את הנושא.

על כל אלו עבדתי ביחד עם פסיכולוגית וסיטואציות כאלו לא יעיבו שוב בקשר שלנו.

כמו שציינתי ,הוא אהב אותי מאוד ובעבר לא היו לו ספיקות לגבי רגשותיו כלפי,או לעתידנו המשותף.לאחר מכן באה הפרידה ,וחזרה של שנינו מיוזמתי תחילה ולאחר מכן הרצון בא גם ממנו.אך הוא מבולבל מאוד ואיננו יודע מה הוא מרגיש,או אם זו אהבה או הרגל לאדם שנהג לאהוב .הוא איננו יודע מהי האמת ומה לא...הוא טוען שטוב לו ושהוא מאושר יותר מפני שהוא יודע שהוא איתי ,הוא אומר שהוא לא רוצה לוותר עלי..מה גם שנושא הקנאה עלה בינינו עקב נשיקה שלי עם בחור אחר שהתרחשה בזמן הפרידה שלי ממנו והוא טוען שהוא מקנא מאוד ושאיננו יכול לראות אותי או לדמיין אפילו אותי עם אדם אחר...

אני באמת אובד עצות,ואני לא יודע מה עשוי להבהיר לו מה הוא באמת מרגיש אלי...האם פרידה נוספת שלי ממנו תבהיר לו עד כמה אני חשוב לו ?הרי היינו כבר בסיטואציה הזו,אך הוא היה שלם עם הפרידה מפני שטען שלא היה לו טוב בקשר ואבד בו הרצון להמשיך,והרגש אלי דעך לטענתו...עכשיו הוא מגלה כמה טוב יכול להיות ביחד,אך נושא ספיציפי שמטריד ועולה כל הזמן זה עניין הרגשות שביננו,וזה מקשה מאוד על המשך מערכת היחסים ביננו...ואני לא יודע עד מתי יהיו בי כוחות לתת לו זמן להבין מה הוא רוצה ,מעצמו,מאיתנו ואולטימטום רק יכול להלחיץ אותו לומר דברים שאיננו מתכוון אליהם ושנאמרו ברגעי לחץ ומשבר ריגעי.

גם לו קשה עם המצב,מפני שהוא אינו רוצה לפגוע ולא רוצה להפגע..

אני משתדל לזרום איתו ,הוא מעוניין לרקום את הקשר "לאט ובטוח" אבל אנחנו כבר למעלה משבועיים יחד ואני יודע מה רצוני ואת מי אני אוהב באמת..והוא בשלו - מבולבל.

אשמח לשמוע ממך בשנית ותודה מראש,

א.25