הוספת הודעההוספת תגובה פורום זוגיות ויחסים – יעוץ זוגי - ראש הפורום

בדיקת אפשרויות נוספות

ד"ר אורן חסון(6.5.2005, 16:06)

טלי יקרה,

זה אכן מבלבל כאשר זה קורה לך פתאום, וכשאת יודעת שזה "לא צריך לקרות". את יודעת שאת אמורה לאהוב את בעלך, להמשך אליו ואליו בלבד, ושהאהבה היא מחוייבות לאדם אחד בלבד, והנה פתאום "זה" מגיע. – "מה לא בסדר איתי?", את שואלת.

הכל בסדר איתך, טלי. אלא שהמחשבות שלך התחילו לנדוד מאהבה אחת, לפחדים שאולי זה מה שיהיה מכאן והלאה, ולנסיון לבדוק מה עוד יש. משהו קרה שגרם לך להיות בטוחה פחות בקשר שלך עם בן זוגך. זה יכול להיות משהו שהוא עשה שגורם לך לחרדות בלתי ברורות, וזה יכול להיות משהו שהוא לא עשה שגורם לך לחרדות בלתי ברורות, וזה יכול להיות איזה שהוא ארוע שהדליק לך נורה שאומרת אולי: זהו? זה מה שיהיה מכאן והלאה? או אולי: וואו, הייתי יכולה אולי להיות עם ההוא, כי הוא חייך אלי יפה והוא מוצלח כל-כך, ואז, אם כבר, האם גם גברים אחרים יימשכו אלי? וכך הדברים יכולים להתגלגל ולהתפתח כמעט מבלי שתרגישי בהתחלה.

טלי יקרה, את צריכה להגיע לסיבות שהניעו אותך להתחיל ולפקפק במה שיש לך, ולבחון אפשרויות אחרות. אין לך מה לחפש בילדות, וביחסים עם ההורים, לא משום שלא יכולה להיות לזה השפעה, אלא משום שהטריגר הראשוני שהניע אותך נמצא בסביבתך הנוכחית, ומשום שיכול להיות שיש בעיה מעשית שצריך לפתור אותה. ואם את צריכה יעוץ מקצועי כדי להגיע לכך, לכי לעשות זאת.
בברכה,
ד"ר אורן חסון
יועץ ומומחה לתקשורת זוגית ובין-אישית
אתר הבית של ד"ר חסון: www.orenhasson.com