הוספת הודעההוספת תגובה פורום זוגיות ויחסים – יעוץ זוגי - ראש הפורום

זקוקה לעצה

ארהבית(10.9.2005, 1:28)

עד שתענה, יוצא לי לקרוא את דברי שוב ושוב ואני רוצה להוסיף ולומר -

אני לא מבינה מדוע אני קוראת לזה "עזרה" בכלל. הוא אבי הילדים כמו שאני אמם והוא חי בבית שלנו כמו כולם. אני לא חושבת שהשימוש במילה "עזרה" הוא נכון. אני מרגישה שאין שיתוף. וכשאני יושבת וחושבת על זה יותר לעומק השיתוף חסר לא רק בעבודות הבית וגידול הילדים אלא גם בקושי שלו לדבר איתי. נראה לי שההתנהגות שלו מקורה בבית משפחתו (אביו מתנהג באופן דומה).

אני רוצה להוסיף ששנה לאחר נישואינו הלכנו ל-3 פגישות ייעוץ וזה עזר מעט אבל זה גבה מטל המון אנרגיות והוא ביקש שנפסיק. לאחר כמה חודשים המצב חסר לקודם למרות שאני חושבת (אני לא יודעת כי הוא לעולם לא מודה בזה או רוצה לפתוח את זה לדיון) שהוא הפנים שיש דברים שעליו לשנות והוא נמצא בשינוי אבל השינוי איטי ושוחק אותי. לפני 3 שבועות שביקשתי ממנו אולי ניגש שוב לעזרה הוא ענה "או שנסתדר או שלא" והודיע שהוא לא מעוניין.

מאז שכתבתי את דבריי חשבתי המון ושאלתי מה הוא חושב על האפשרות שאחזור עם הילדים לבד לארץ חודש לפני שאנחנו אמורים לחזור יחדיו במטרה "לטלטל" את מערכת היחסים ואולי לגרום לו "להתפכח" ולהבין את איתותי המצוקה שלי. מבלי לחשוב פעמיים הוא הסכים מיד וכששאלתי "בטוח לא יפריע לך להיות תקופה ארוכה ללא הילדים?" הוא ענה שלא. מצחיק - אבל מאז אני מרגישה שלווה לא מוסברת ורגיעה.

דרך אגב - אני מרגישה שהוא אוהב אותי למרות הכל והוא אב נפלא לילדיו (למרות שלאחרונה הריבים ביננו נשמעים גם באוזני הילדה, דבר שאני מנסה למנוע ללא הצלחה).

אנא אמור לי מה דעתך על המצב.

שוב תודה רבה ואני חושבת שעבודתך כאן היא קודש. אפילו עצם העובדה שהבאתי את הדברים לכתב עזרה לי. תודה על השקעת הזמן והמאמצים.

הודעה בפורוםזקוקה לעצהארהבית ‏9.9.05
הודעה בפורוםזקוקה לעצהארהבית ‏10.9.05
הודעה בפורוםחו"ל, לבדד"ר אורן חסון ‏10.9.05
הודעה בפורוםראשית, תודה רבהארהבית ‏10.9.05
הודעה בפורוםחיזוקים חיוביים הם הם הזוגיותד"ר אורן חסון ‏10.9.05
הודעה בפורוםשוב תודהארהבית ‏10.9.05
הודעה בפורוםמה את חושבת?ד"ר אורן חסון ‏11.9.05
הודעה בפורום:-)ארהבית ‏11.9.05
הודעה בפורוםלא עבודה, אלא שינוי רגשיד"ר אורן חסון ‏11.9.05
הודעה בפורוםלא עבודה, אלא שינוי רגשיארהבית ‏11.9.05
הודעה בפורוםעכשיו קבלת את זה בדרך הכ...ד"ר אורן חסון ‏12.9.05