הוספת הודעההוספת תגובה פורום קהילת הנקה - ראש הפורום

דילמה

דלית ‏(5.4.2005, 23:56)

בראשון למאי אני חוזרת לעבוד. גוני יהיה אצל חברה שלי שילדה חודש לפני ומטפלת בבת שלה ובעוד תינוקת נוספת באותו גיל.

היום נפגשנו ובילנו יחד את הבוקר אחרי שנפרדנו הבנתי שאני לא ממש רגועה מכל הסידור הזה.

בעצם כל מה שמטריד אותי קשור לעניני הגיינה וכדומה, אז זה לא שאני כזו סטרילית והבית שלי ממש לא בית מרקחת אבל איך שהוא נראה לי שהיא ממש מזניחה את העניין.

הבית שלה לא ממש נקי התינוקות שוכבים על השטיח או על שמיכה שבד"כ לא נקיים מספיק לטעמי.

היום היא האכילה את שתי הבנות במעדן אחד ובאותה כפית. הערתי לה על זה אז היא אמרה ששטויות הן במילא כל היום ביחד.

אח"כ היא ניקתה להן את הפנים במגבון והן נשארו די מלוכלכות, אני מקפידה לרחוץ פנים וידים במים אחרי האוכל.

פעם אחרת גוני לעס לו בשמחה משחק אצלה בבית אז היא אמרה שזה בטח טעים לו כי הבנות שחקו עם זה אחרי שאכלו מרק...

בעלי טוען שזה די שטויות ובכל מסגרת הילדים מעבירים דברים מפה לפה. אז זה אולי נכון ואני זוכרת מנעמת שהמוצצים טילו קצת בין הילדים אבל בכל זאת זו מסגרת קטנה ואני ממש רוצה לנסות להמשיך לשמור על ילד בריא.

השבוע הילדים הגדולים שלה הקיאו אז הם נשארו בבית ושחקו עם התינוקות...

אני ממש לא יודעת מה לעשות לא נעים לי להעיר לה יותר מדי, להבריז לה זה יהיה עוד יותר לא נעים אבל אני חיבת להרגיש שמה שאני עושה טוב לגוני ולי.

השבוע הלכתי לבקר בנעמת בו היו הגדולים שלי וכל כך נעים שם, בסתר ליבי בא לי להכניס אותו לשם כבר עכשיו ולא בספטמבר כפי שתכננתי.