הוספת הודעההוספת תגובה פורום פסיכולוגיה-מבוגרים - ראש הפורום

פרידות

אא(16.6.2005, 1:54)

יש לי בעייה ענקית. אני לא מסוגלת לנתק קשרים עם גברים. מכל המערכות היחסים שהיו לי "נזרקתי" רק פעם אחת ואת כל השאר אני נתקתי.

אני מכירה גברים, שנראים נחמדים ומקסימים אך ברגע שאני מכירה אותם יותר לעומק אני מרגישה שהם לא בשבילי שהם לא מה שאני מחפשת ושאני בסך הכל מתפשרת ואני יכולה למצוא יותר טוב. רק שההבנה הזאת תמיד מגיעה אחרי שהם כבר נקשרים אלי ומרגישים שהיחסים שלנו מתקדמים. ואז מגיע הרגע שאני צריכה להיפרד מהם ואני פשוט לא מסוגלת. אני מפחדת מהתגובה שלהם מזה שהם ייפגעו מאוד כי בסך הכל הם באמת אנשים נפלאים שפשוט לא מתאימים לי והדבר האחרון שארצה זה לפגוע בהם... (וזה קרה, לא פעם התקשרו אליי יום אחרי ובכו לי בטלפון) אני מפחדת מאותו הרגע שהם יישאלו מה לא עובד למה אני נוטשת ואני פשוט לא אדע מה להגיד להם (כי אין סיבה ממשית אחת לפעמים אני פשוט מרגישה שזה לא זה)... אז אני פשוט מדלגת על הרגע הזה ופשוט מסננת שיחות לא מדברת איתם כמעט ומתרחקת בלי לומר כלום. והרבה אמרו לי כבר שככה אני רק פוגעת יותר...

אז השאלה שלי היא איך אני מתמודדת עם הפרידות הבלתי נמנעות האלו? כי אני ממש נתקפת חרדה כשאני צריכה לעשות את זה. אני לא מסוגלת לפגוע באנשים במיוחד כאלה שקשורים אליי באופן זה או אחר, ועצם המחשבה שמישהו שאני מאוד מחבבת ומעריכה ייפגע גורמת לי לבחילה נוראית.

אני מצטערת על אורך ההודעה, ותודה מראש!!