הוספת הודעה פורום פרוקטולוגיה - ראש הפורום

זיבה והפרשות צואתיות

ערן(22.2.2015, 22:53)
היי, נתבשרתי השבוע כי יש לי זיבה.
לאחר כשבוע עם צריבה בשתן, עקצוצים בפין מידי פעם במשך היום והפרשה לבנה של טיפה מפעם לפעם. במיון נתבשרתי כי יש לי זיבה. לקחו לי משטח מהפין ואני מחכה לתשובות. בנוסף עשו לי זריקה בטוסיק ונתנו לי כדורים פעמיים ביום למשך שבוע.
שאלותיי:
1. יש לי חברה שאיתה אני מקיים סקס קבוע במשך שלושה חודשים. לפניה שכבתי עם מספר נשים. אך! לפני כחודש הייתי במרכזית בתל אביב. נכנסתי לשירותים הציבוריים, ושם היה חור בדופן, דרך החור מישהו השחיל את הפין שלו. מהסקרנות או וואטאבר אני נגעתי בפין מספר פעמים, אז גמרתי ויצאתי משם. האם זו יכולה להיות הסיבה להדבקתי?
2. האם יכולות להיות לי מחלות נוספות? מה לגבי איידס וכדומה?
בנושא אחר- לא יודע אם יש קשר..
זה כבר תקופה (כמדומני משהו כמו חודש) שיש לי הפרשות צואתיות, או ככה זה נראה לפחות. אחרי שאני מסיים ומנגב, אני יכול שעה אחרי זה להרגיש מעט מציק ורטוב, אני הולך לשירותים ורואה כי לא נקי. אני די בטוח שאני מנקה היטב (כי גם כשאני עושה קקי זה לא יוצא חלק אף פעם. לרוב מרגיש כאילו לא הכל יוצא, ובדרך כלל מאוד מלוכלך אחרי שאני עושה, ככה שיש הרבה לנקות), לכן עלה בי חשד שאולי זו הפרשה או משהו..
אגב, הקטע עם ה'לא יוצא הכל חלק' זה עניין של שנים. אני לא יודע ממה אבל הרבה פעמים אני מרגיש מערבולות בבטן, כאילו הקיבה עובדת לא תקין או משהו. אמרו לי לבדוק מה אני אוכל כשזה קורה.. טרם בוצע.
1. מה זה יכול להיות?
2. מה לעשות?
3. האם יכול להיות קשר לזיבה ו/או לאירוע במרכזית?