הוספת הודעה פורום אף אוזן גרון - ראש הפורום

המשך לתשובתך

בוקי(5.2.2018, 10:40)

דר כהן היקר תודה רבה על תשובתך.

אני מאוד מחשיב את דעתך לפני 3 שנים התייעצתי איתך פה וזה עזר לי מאוד לגבי החלטה מה לעשות.

לצערי הרב אני נמצא כעת באותה סיטואציה שלא יודע מה לעשות.

הייתי אצל 2 רופאי אאג בקופה שראו(לא אבחנו) 2 דברים שונים הראשון ראה אפטות ונתן טיפול בדקטרין והשניה הייתה מספיק כנה להגיד לי שהגרון מלא ברוק וליחה שעליה היא רואה סוג של מוגלה ולכן היא לא רואה מספיק טוב ונתנה אוגמנטין.

אתמול הייתי אצלה בביקורת היא טוענת שזה נראה הרבה יותר טוב הרוק והליחה נעלמו וגם המוגלה וכיוון שלא מצאה הסבר החזירה אותי לאבחנה של רפלוקס לא בושט אלא בלוע שזזה פשוט לאבחנה של לפני 3 שנים .זה לא נראה לי כיוון שאני 3 שנים עם אבחנה כזו ואף םעם לא היו לי כאבים חזקים ואודם בגרון חודש וחצי מתקשה להאמין שזה זה.כיון שראתה שלא רגוע לגבי זה נתנה הפניה ל-MRI צוואר(אני בקשתי לא מעונין בעוד הקרנות עשיתי מספיק CT ).

האבחנה כעת ומצטט "ללא סטזיס רוק ניכר ניכר כעת שיפור באודם אודם ובצקת על אריתנואידים"

לסיכומו של ענין אני נמצא באותו מצב כמו לפני חודש וחצי אותם כאבים שאני מציץ בגרון עם פנס רואה את אותו אודם מלפני חודש וחצי מאחורי העינבל ומשני צידיו.

לסיכומו של ענין לא יודע מה לעשות הלאה לא מעונין ללכת לאאג כיוון שמשום שעשתה לי בהפרש של שבוע בדיקת לרינוגוסקופיה פיבראופ בפעם הראשונה עשתה בשיא העדינות כי הסברתי לה שלפני 3 שנים רופאה עשתה לי את הבדיקה ופוצצה לי נים דם והמקום רגיש (הכאב עבר אחרי שנה) בפעם הראשונה לא הרגשתי שזה מעורר את המקום אך לאחר שקינחתי אף חשתי כאב במקום הרגיש.אתמול עשתה את הבדיקה בפחות עדינות(הייתה עייפה סוף יום) וזה כאב תוך כדי בדיקה וזה כואב חזק גם יום אחרי אין דימום רק הפרשות נוזליות מהנחיר.

כיוון שכך חושש לראות עוד אאג בגלל הרגישות במקום והכאב.

אני אציין שלאחר הרופא הראשון שקלתי ללכת פרטי לפרופסור גדעון בכר כל המשפחה שלי הייתה אצלו דקך ביוח בריאות ואני חושש שאולי עשיתי טעות שלא עשיתי זאת.כעת חושש ללכת בגלל כאב בנחיר

וארצה לשאול :

מה אתה מציע לעשות הלאה?

האם יש מצב ששני הרופאים פיספסו משהו?