הוספת הודעההוספת תגובה פורום הפרעות אכילה - ראש הפורום

עליות וירידות

ליאל(29.3.2012, 8:45)

היי דנה

קודם כל רציתי לספר לך שאחרי ההתכתבות האחרונה בנינו יום למחרת בבוקר התקשרתי למחלקה שטיפלה לי ולשמחתי קיבלו אותי בצורה יפה ולא מאוכזבת כמו שפחדתי אז שסיפרתי לך... אני בטיפול אצל הדיאטנית שטיפלה בי בעבר וחזרתי גם לפסיכולוגית שלי.

תאמת שרציתי לשתף אותך בקושיי העצום שלי אני כבר בפגישה ה3 עם הדיאטנית שלי ביום שישי הזה תהייה הפגישה ה4 .

בפגישה הראשונה היה לי מאוד קשה לשבת מולה שוב אחרי כל כך הרבה שנים היה לי קשה עם התפריט ועם היעד שהיא הציבה לי הוא ממש גבוההההה.....

אבל נלחמתי ואני נלחמת להקשיב לה ולא לוותר על הכל..... מה שקרה השבוע זההה שעליתי על המשקל ביום שלישי שהיה אסור לי כי הרגשתי תחושת נפיחות בבטן מהאוכל והרגשתי ששמנתי ונבהלתי והיתי חייבת לבדוק ולצערי צדקתי וראיתי עלייה במשקל .מאותו בוקר הייה לי התקף חרדה מאוד גדול לא הצלחתי לנשום היה לי כאבים חזקים בחזה והרגליים שלי לא זזו ולא הפסקתי לבכותתת הייתי חייבת להגיע למשמרת בעבודה וכל היוםהזה התחיל כסיוט והתמשךךך הגעתי לעבודה מבוהלת ובוכה סיימתי תמשמרת יותר מקודם מהרגיל והלכתי לקנות תה טיבטי שמעולם אבל מעולם לא השתמשתי גם לא בעבר שהייתי חולה את זוכרת שסיפרתי לך שהייתי מאושפזת 5 שנים הייתי בריאה והמחלה הארורה הזאת חזרה והורסת לי את החיים. בכל מקרה שתיתי 2 כוסות מהתה והרגשתי שאני מתהההההה ממה שהתה עשה ליי.... ואז החלטתי שאני חייבת לקחת שליטה בצורה שאני מכירה להפסיק לשתות אותו ואתמול צמתי לא הכנסתי פירורררר לפההה אני מפחדתתתת שאני מוותרת שאני נשברתתתתתת קשה לי ממש יש לי פגישה ביום שישי עם הדיאטנית מה אני יגיד לה אני על תנאי אצלה היא אמרה לי פגישה שעברה שאם אני מפספסת ולו פירור מהתפריט אני נכנסת לאישפוזזז ואני לא רוצהההההההההההההההההההההה אני רוצה להתאפס ולהיות כמו שהייתי ב2 פגישות הראשונות איתה שהכל היה בסדר ושמעתי לה פשוט בשבוע הזה נשברתייייייייייי אני מרגישה שהמפלצת הזאת (המחלה) לא נותנת לי מנוחה היא אוכלת לי כל פיסה בגוףףף !

דנה אני כן רוצה לצאת מיזה בפעם השנייה באמת!!!!! אבל אני לא מצליחה כל הזמן אני נישברתתתתת מפחדת להשמין אני לא מצליחה להירדם בלילות אני לא מפסיקה לבכות כי אני מפחדת מהפגישה ביום שישייייייייי אני מקווה שהיום אני יתאפס אני לא רוצה להתאשפזזזזז אני לא מסוגלתתתתתתת לחשוב שבפעם השנייה נפלתי לתוך הכלא השטני הזה שניקרא אנורקסיה.

ושתדעי דנה אני באמת מנסה באמתתת גם הדיאטנית שלי רואה את זה בכל הפגישות שהיו עד עכשיו אבל השבוע הזה היה פשוט מכההההה..

אשמח שתחזקי אותי כמו שאת תמיד עושה שתדעי דנה את לא מבינה כמה עזרת לי בזכותך הצלחתי להיפרד מהפחד ומהאכזה ולהתקשר לאישפוז וגם עכשיו שאני רושמת לך יש לי תחושת הקלה קטנה בלב אז תודהההההה!!!!!!

נ.ב סוריי שאני חופרת לך פשוט הייתי חייבת לעדכן אותךךךך