פורום רפואת עור - ראש הפורום

עור אדמומי

מירי(4.10.2002, 18:49)

שלום,

אני מנסה להבין מה קורה לעורי בעקבות טיפול ברואקוטן. העור שלי קיבל גוון אדמומי שהולך ומחריף במצבים מסוימים כמו חום (איני יכולה בכלל להתקרב לשמש) והתרגשות ונראה כמו הסמקה חזקה. לא סבלתי מזה בעבר כלומר לפני הרואקוטן (אולי במידה מועטה מאד ולא מורגשת).

אני כבר 4 חודשים אחרי טיפול כאשר במהלך הטיפול הבחנתי בזה, הבעתי בפני הרופא את דאגתי שנראה לי והרואקוטן גורם לי לרוזציאה הוא אמר "מה פתאום רואקוטן לא יכול לגרום לרוזציאה. כרגע זה רק אודם וזה יעבור אחרי הטיפול".

בכל אופן זה לא עבר עד היום ובנוסף נהיים לי בלוטות חלב פעילות כאילו יש נקודות חלב קטנות בכל מיני מקומות. אולם בשבוע האחרון קיבלתי לבעיה הזאת רספרים פורטה,הרופא כך אמר שזה יפתור את הבעיה של החלב וכן את האדמומיות ושוב נראה שזה רק החמיר את היובש ואת האדמומיות (כפי שכתבתי כאן בקשר לאנטיביוטיקה שאני רוצה להפסיק). אני מבוהלת ממה שקורה ואיני יודעת מה אפשר לעשות. (כרגע עדיין נמנעת משמש וממוצרים קוסמטיים רק מעט לחות). (לא היתה לי בעבר שום בעיה עם אנטיביוטיקות או שמש או מוצרים קוסמטיים)

האם לפי תאורי אפשר לקרוא לזה רוזציאה ואם כן אז איך הרואקוטן גורם לזה אם הרופאים אומרים שרואקוטן לא יכול לגרום לזה???

ראיתי כאן תכתובת שלך עם תאור לרוזציאה: שזה הסמקה ההופכת לאודם במרכז הפנים והגדלת בלוטות החלב? (איך אפשר לומר שמה שיש לי זה לא רוזציאה יכול להיות עוד דברים דומים??)

נגרם לי נזק כשקיבלתי רואקוטן ועכשיו עוד נזק עם האנטיביוטיקה ואיני יודעת איך לצאת מהמעגל הזה. האם יש עוד משהו שאפשר לעשות מבלי חשש לגרימת נזק בעור?

המון המון תודה.