הוספת הודעה פורום אפילפסיה - ראש הפורום

האם איבחון דחוף?

חוה(9.3.2006, 17:04)

שלום רב. ביתי הקטנה (שנה וחודש) נראית לי (ולא רק לי) כחולמת ושוקעת בהרהורים למספר שניות (עד 5) מידי פעם. קראתי איפשהו שרופא ענה על שאלה כזו ש"אם היא מתעוררת כש"מנערים " אותה אז זה תקין." -אבל במקרה שלנו היא מתעוררת ממילא תוך כמה שניות, אז אינני יודעת אם זה כי קראתי לה או כי היא התנתקה לזמן קצר בלבד..

זה יכול לקרות בזמן שהיא משחקת, או בנדנדה ואתמול זה קרה כשהיינו עם המשפחה ובדיוק היא הייתה במרכז תשומת הלב וצילמו אותה (המולה שבהחלט לא נראתה לי לפחות כתנאים אידיאלים להתחיל לרחף או לחלום בהקיץ..) אני מאד מודאגת. אך כל מי שחלקתי איתו את חששותי לא מבין על מה הרעש. כולל הרופא ילדים ("גם לי יש מבט חולמני לפעמים.. אז מה?? גם לך יש.. לכל אחד יש..."). אני מנסה להגיד לעצמי שאולי ככה היא וזהו. מין טיפוס חולמני. אני יודעת שהיא מבינה המון. לדעתי אף מעבר לגילה. מוטוריקה גסה- נעמדת והולכת מסביב ובין רהיטים. לא מתיישבת לבדה. האם זה שאני לא רצה איתה לברור המקיף יכול לפגוע בה? קראתי איפשהו (אני בכלל קוראת יותר מידי..)שאפילפסיה לא מאוזנת עם תרופות פוגעת בתפקוד המוח ובהתפתחותו התקינה. מה דעתך? האם מחייב ברור דחוף?

שאלה נוספת:-ביתי מאד לא ידידותית לזרים -האם תוצאות בדיקה נוירולוגית יכולה להיות מושפעת מכך שהילדה בוכה וממש "נמרחת" (לא נעמדת כשמעמידים אותה, או יושבת כשמושיבים אותה...)או שהבדיקה היא כזו שלא מחוייב בה "שיתןף פעולה של הפציינט"..??

נ.ב- האם תהייה מוכן לפרסם מייל שלך לשם אוכל לשלוח את התמונות? תודה, (וסליחה אם הגזמתי..)