הוספת הודעה פורום אפילפסיה - ראש הפורום

זקוקה לעזרה

ג(18.1.2015, 11:47)

שלום,

אני בת 32 ובמשך 8 שנים האחרונות אני חווה תופעות ניורולוגיות שעד היום החשיבו אותם לבעיות פסיכולוגיות או התקפי חרדה...

אני כותבת כי לאחר בירור מעמיק על הילדות שלי הבנתי כמה דברים:

כשהייתי קטנה מגיל 7 חודשים הפסקתי לינוק והפסקתי לאכול בכלל, כל אוכל שאמא שלי ניסתה לתת לי הקעתי או לא המלחתי לבלוע הייתה איזו שהיא בעיה שלא נמצא לה פתרון, בגיל 2 וחצי זה עבר.

הייתי ילדה מאד רגישה ביישנית וסגורה, באיזה שהוא שלב בסביבות גל 6 7 דודה שלי סיפרה לי שיו לי שלוש פעמים שקמתי מתוך שינה ללא מודעות וחזרתי לישון, בנוף לזה אני חוויתי המון חלומות מפחידים שתוכן שלהם חזר כל פעם מחד, הייתי מתעוררת בזיעה, היו לי חוויות מוזרתות בעיקר בחום גבוהה שאני בסוג של הרדמות חווה מין מחשבה ויזואלית של עיגולים חוזרים על עצמם שהתחשוה מהם איומה לא יכלתי לצאת מזה כמה שניו או חצי דקה ואז הייתי יוצאת מזה בבהלה, לא הצלחתי לספר לאף אחד על זה. אמא שלי אף פעם לא התעסקה באפלפסי ולא בדקה את זה יכול להיות שלא שמה לב. בנוסף לזה הייתה לי בילדות התפתחות עצמות מהירה מהרגיל שם היא התאזנה. לא מצאו שום בעיות אנדוקריניות.

בגיל ההתבגרות ל התופעות נעלמו, עד גיל 24 חייתי כבן אדם בריא לחלוטין ואף שכחתי מכל התופעות כי לא ייחסתי לזה חשיבות, בגיל 24 עברתי הפלה מלאכותית לא מוצלחת ואחרי עשו לי גרידה שב(עם הרדמה כללית שתי הן) לאחר כמה חודשים התחילו תופעות ניורולוגיות, מאז לאט לאט הופיעו לסירוגין המון תופעות ניורולוגיות שלא מצאו להם הסבר, לפני שנה חוויתי תחושת דה ז'ה וו ואז ניורולוג שלח אותי למרפאת אפילפסיה ושם העלו חשד, כאשר שני EEG שינה היו תקינים.

השאלה שלי היא, לפי סיפור מהילדות, זה דומה לסימפטומים אפילפטיים?

ונניח זה אכן היה אפלפסיה, היא אלולה לחזור בגיל 20+?

מה הפרוגנוזה ללא טיפול?

סליחה על האור,\ אני פשוט מיאשת, במהלך 8 שנים האלה המון יאוש וסבל, אשמ אם תוכל להתייחס ולתת תשובה