פורום כירופרקטיקה - ראש הפורום

כאבים ואי נוחות אחרי טיפול כירופרקט

lilalila(3.9.2009, 13:27)

שלום,

לפני יומיים הייתי בטיפול כירופרקטי אצל רופא כירופרקט שנחשב לאחראי ומקצועי.

מה שגרם לי לחפש טיפול כירופרקטי הוא העובדה שלפעמים בתנועות מסויימות אני מרגישה פתאום "צביטה" בנקודה ספיציפית בגב שלי, וזה נראה לי משהו שכדאי לטפל בו כדי שלא יהפוך לבעיה בהמשך שמפריעה לי בחיי.

יש לי רקע ארוך של רגישות בגב התחתון כולל הקרנות לאגן ימין, וגם רקע של כאבי צוואר, כאשר בימים אלו הרגישות היא במצב מייטבי, כלומר במצב טוב מאד יחסית לתקופות חיי ואני לא מרגישה את הבעיות האלו כרגע.

ביקשתי מהכירופרקט שיעבוד איתי בעדינות רבה, כי המטרה שלי היא למנוע התדרדרות, ואני מפחדת שתנועה קיצונית מידיי תגרום לחזרה של בעיותיי הישנות (גב תחתון, אגן וצוואר).

הוא הבטיח לי לעבוד בעדינות, אך במהלך הטיפול עשה לי מניפולציות בסיבוב לשני הצדדים בגב וגם בצוואר (עם קנאקים). עכשיו, יומיים אחרי הטיפול, אני דואבת וקצת נוקשה, ויש לי תחושת כאב עמום ואי נוחות.

אני מרגישה שאולי הטיפול הזה בכל זאת "אלים" מידיי לגופי, ושיש סכנה של חזרה לבעיות הישנות שלי, ולכן אני חוששת להמשיך את הטיפול.

דיברתי עם הכירופ' בטלפון, והוא טוען שזה בסדר ושזה יכול לקרות בשני הטיפולים הראשונים, אך אני חוששת מהתנועות הקיצוניות האלו והקנאקים האלו.......

האם חששותיי יכולים להיות מוצדקים?

תודה,