הוספת הודעההוספת תגובה פורום יחסי הורים-מתבגרים - ראש הפורום

צריכה יעוץ

maya(19.4.2010, 10:05)

אני אמא לבן 17 חולה טרטורונים -אביו קנה לו טרקטורון בשווי 30 אלף והזהיר אותו לא להשתולל ולא לעשות עליו "ביצועים בשטח" כל פעם שהוא היה עולה עליו היינו מקבלים דיווים שהוא משתולל-אך הוא הכחיש-היה מקבל עונש ולא היה עולה עליחו במשך פרק זמן.

בשבת הוא קבל אותו חזרה ונסע לשטח-אביו הקציב לו 3 שעות והוא חזר בדיוק בזמן כמו שעון -בערב, בעלי אומר לי בואי תראי את הוידיו שבנך צילם מהשטח ופרסם בפייסבוק-אני הייתי המומה למראה עיניי-הייתי בשוק-נסע על שני גלגלים עשה סיבובים התהפך עליו תוך כדי נסיעה ומה לא- בכיתי,

בעלי אמר שזו היתה לו הזדמנות אחרונה ולעולם לא יעלה יותר עליו וכך מסר לבן ולקח ממנו את המפתחות נזף בו גם.

בשעה 1 וחצי בלילה הוא הזמין חברים אליו הדבר שאסור לו לעשות אך הוא תמיד עושה-

אמרנו לו אף אחד דלא יבוא עכשיו והוא התחיל לבכות כי החברים כבר מחכים לו למטה-ניגש לחלון פתח אותו ואמצר לי אני רק מסתכל איפה הם -הוא פתח את החלון וזינק משם החוצה בריצה לחברים.אביו נסע אחרין לחפש אותו וכלום לא מצאנו אותו.

הוא נעלם עם חבריו באמצע הלילה-בעלי אמר יותר הוא לא נכנס הביתה והוא לא רוצה אותו יותר בבית -

הוא נשאר לישון אצל אחד החברים ואני דיברתי איתו בבוקר ביקשתי שיחזור הביתה ונדבר

הוא התחרט על מעשיו אבל כשחזר הביתה בעלי גירש ואתו שוב ואמר שהוא לא רוצה אותו יותר בבבית.לקח לו פלפון ואינטרנט-הוא לא רצה לישון מחוץ לבית אמר שהוא מתחרט אבל מפחד להד\גיד לאבא סליחה -אך בעלי לא קיבל את סליחתו שאני העברתי אליו. הוא עדיין כועס עליו מאווווווד.

לא יודעת אם נהגתי נכון והחזרתי אותו -אבל איפה יסתובב ברחוב?החברים יסבלו אותו כל הזמן? מה לעשות? אני בוכה כל הזמן ולא מסוגלת ללכת לעבודה.

יעצי יל בבקשה