הוספת הודעההוספת תגובה פורום יחסי הורים-מתבגרים - ראש הפורום

זוגיות סבוכה

shir(15.5.2011, 0:27)

שלום אני בת 18 וחיי האהבה שלי מאוד מסובכים.

ראשית, בגיל 14 היה לי קשר של שנתיים עם בחור נרקומן, לאחר הקשר ובזמנו כשהייתי צעירה יותר ורק פתחתי את עיניי לעולם קיבלתי כמה טראומות וחרדות שרק עכשיו בטיפול.. אחריו היו לי עוד כמה וכמה קשרים וסטוצים..

כל החיים שלי יש סביבי בנים, המון ידידים וחברים טובים, אבל הרבה יותר מחזרים , כאילו שגם אם אגיד להם לא ימשיכו.. אני יודעת שזה משום שאני בחורה מושכת ויפה, הביטחון שלי גבוהה ואני מבינה את הסיבה של המשיכה שלהם אליי..
אני לא אומרת שזה לא כייף או שאני לא נהנת מזה, כי אני כן, אולי אני עדיין לא מבינה בדיוק ממה נובע הצורך שלי להרגיש ככה,אולי מכך שהאגו והביטחון העצמי שלי רק עולה ועולה מכך ..בחודש האחרון הייתי עם 3 בחורים, 2 מתוכם הם חברים טובים (ע' וד') , כשאני מציבה לעצמי "מטרה" אני תמיד משיגה אותה..תחילה רציתי באחד מהם נכנה אותו בשם ע', השגתי את ע' דיי מהר ואז הגעתי למסקנה שאני בעצם מעוניינת בחברו הטוב ד' הבעיה עם ד' שהוא יצא מקשר של שנה ,הדבר הפריע לי משום שחששתי שלאחר קשר ארוך ולאחר שעדיין נשארו לו רגשות לאקסית אולי הוא סתם מחפש סטוצים, בזמן שיצאתי עם ע' הייתי עסוקה בלחשוב על ד' והרגשתי שאני מפתחת אליו רגשות ערב אחד ישבנו לדבר אני וד' והוא אמר לי שע' הוא טיפוס של סטוצים ושלא יצא איתו באמת משהו רציני כמו שאני מצפה ,(הוריד אותי לגמריי ממנו) והסביר לי שהוא דווקא כן הטיפוס לקשר רציני ושהוא מרגיש שהוא מתאהב בי .. לאחר השיחה הארוכה בו הוא הסביר לי עד כמה אין מצב שהוא יחזור אל האקסית שפגעה בו ,בייחוד שיש לו אותי , שאני יכולה רק לעזור לו בדרך הטובה ביותר (אף על פי שהרגשתי סוג של נחמה הוא הצליח להסביר לי שאני לא ושזה לא ככה) אף על פי שאנחנו בקשר עדיין התאכזבתי לשמוע את הדברים האלו על ע', משום שצפיתי שיהיה בינינו באמת משהו אמיתי, וההתחלתי לפתח אליו רגשות יכול להיות שהסכמתי ללכת עם ד' אפילו בתור "נקמה" ,כשהוא ראה אותנו יחד הוא פירגן, אבל הלך והיה עם חברה טובה שלי ולאחר מכן אמר לה לשכוח מכך, רק בשביל להחזיר לי.. העניין לא פגע בי כי אני מבינה אותו, אבל האמת שאני מרגישה קצת חרטה והייתי מאוד רוצה לחזור לאותם הימים ולשנות את זה העניין מסובך.. משום שאני מרגישה הרבה דברים ל3 בנים .. כרגע אני וד' יחד בקשר, בתחילתו אפשר לומר.. אבל לפניי שבוע בגדתי בו עם אקס שלי.. ולפתע גליתי שנשארו לי עדיין רגשות אל האקס האקס שלי אומר שאני משחקת משחקים ולא יציבה, ודווקא כשאני רואה אותו עם מישהי אחרת אני מרגישה מין שיברון.. אני מרגישה כאילו אין בי כבר לב.. כאילו שהוא היה זכוכית שנלקחה ונרמסה בכל הכוח.. מין התפוררות .. אני יודעת שאני צריכה זמן לעצמי.. אבל אני לא מצליחה לאזן את זה.. אני מתגעגעת אל האקס אף על פי שאני יוצאת כרגע עם בחור שאפשר לומר שנלחמנו על הקשר (בשביל שלא נפגע בחברו הטוב ע') , עולות בי המון מחשבות .. על כך שאולי הייתי צריכה להשאר עם ע' כי פתאום גם אליו יש לי משיכה חזקה וגעגוע, או אולי האקס שאליו עדיין נמצאים הרגשות והכל.. ובעצם מה עם בן הזוג הנוכחי, האם להמשיך איתו.. המון שאלות, המון קשיים.. הייתי רוצה לשאול , האם יש לך מושג ממה השיגרה של החיזורים והבנים שסביבי נובעת? ואיך אני אמורה להתמודד עם הסיפור בין 3 הבנים האלו.. ועם כל הרגשות האלו.. תודה מראש . :)