הוספת הודעההוספת תגובה פורום יחסי הורים-מתבגרים - ראש הפורום

מה שיש לי זאת קנאה ?

שיראל(2.8.2011, 22:41)

היי ליאת .

בעוד שבוע אהיה בת 15 . אני עולה לכיתה ט'.

אני לא אגיד שאין לי חברות , אבל חברות של באמת .. מספיקה לי יד אחת בשביל לספור .

ישלי חברה שאני יודעת שבלעדיה אני פשוט לבד . שאני לא חושבת שאף אחד ישם עליי בלי שהיא תהייה שם . אני אוהבת אותה , אבל באיזשהו מקום אני גם דיי שונאת אותה. כל מה שאני מצליחה לבנות בחיים שלי , היא מצליחה בשנייה לחרב.

הייתה לי תקופה שהיא הייתה ממש קרובה אליי . הייתה באה לישון אצלי כל סופ"ש , הייתי מדברת איתה הרבה בטלפון , היינו עושות הכל יחד .

היא עוזרת לי בקשיים פיזיים ועושה כמעט תמיד אם אני צריכה משהו . אבל אחרי הכל היא תמיד דואגת לחדד לי טוב טוב שהיא יותר שווה ממני , יותר מוצלחת, יותר יפה, יותר מקובלת.

אם הזמן הרגשתי צורך להכיר לה את הסביבה הטבעית שלי . לא רק את המשפחה , אלא גם את העמותת נכים שלי , שזוהי בעצם משפחתי השנייה . אני לא על כסא גלגלים או משהו .. פשוט יש לי קצת קשיים בהליכה. לקחתי אותה כמה פעמים לאירועים ולימי התרמה .. והתחרטתי על זה . אני מרגישה שהיא לוקחת לי גם את החברויות שנוצרו לי שם (כמעט חברויות יחידות) , שהיא כאילו לוקחת לי את המקום. מדברת איתם עליי , מספרת להם דברים .. אולי אני מקנאה . אני לא יודעת איך קוראים לרגש הזה , אבל אני כן יודעת , שאני כועסת. הולך לה עם הבנים שאני רוצה , ישלה ביטחון , ואת שלי היא כל הזמן דואגת להוריד .

אני יודעת שאני חייבת באיזשהו מקום להגביל את החברות הזאת , או להפסיק אותה .

אבל מה אם אשאר לבד ? אני מפחדת.