הוספת הודעההוספת תגובה פורום יחסי הורים-מתבגרים - ראש הפורום

אמא שלי..

מיכל(2.10.2011, 14:29)

יש לי בעיה..די רצינית.. אני לא אוהבת את אמא שלי..באמת לא.. אני בת 17 ואני בשלב של גיל ההתבגרות שלי אבל אני יודעת שזה לא מקור הבעיה..מקור הבעיה הוא האופי שלה,היא מאוד לא אמיתית ואף פעם לא פתוחה איתי לא משנה כמה אני מדברת איתה ומליוני שיחות שלנו נתונות רק לנושא הזה.

כל יום כשאני מגיעה הביתה אני ממש מנסה להתקל בה כמה שפחות,לא לדבר איתה,לא ליצור איתה כל אינטרקאציה שהיא.. אמא שלי היא טיפוס מאוד סגור,מנסה להציג כלפי חוץ שהכל מושלם שבפנים אני יודעת שהיא מלאת עבר הרוס והיא בחיים לא מדברת על זה,כל האחים שלי מודעים לבעיה הזו והקשר שלנו איתה די רופף ועל גבול שיחות הנימוס בלבד. היא מאוד מעושה ומשתדלת להציג את העולם כמושלם ואם חלילה אני מעבירה עליה ביקורת היא ישר מבטלת אותה באמירה ש"הכל בסדר ואני מדברת שטויות והבעיה היא בי"..

אני לא מסוגלת להיות איתה ביחד..כל פעם כשאני מגיעה הביתה אני מתפללת שהיא לא תהיה שם ואם היא שם זה מוריד לי את החיוך בשניות ונותן לי תחושה לא טובה.אני מכבדת אותה על החינוך הטוב שהיא שלחה אותי אליו,על הכסף שהיא נותנת לי כשאני צריכה ועל הבית הבטוח שהיא מגדלת אותי בו אבל אני באמת לא אוהבת אותה בגלל האופי שלה וזה מפריע לי ואני לא יודעת מה לעשות עם זה