הוספת הודעההוספת תגובה פורום יחסי הורים-מתבגרים - ראש הפורום

משהו מוזר

ש.(2.6.2012, 22:57)

אני בת 15 ואני רוצה חבר .
שיקבל אותי כמו שאני , אני רוצה אהבה מהסרטים . אני יודעת שאיפשהו שם היא מחכה לי , אבל היא ממש מורכבת . אני אוהבת מישהו שאני לא מכירה .
לפני שנתיים וחצי התחלתי לחלום על דמות מסויימת , דמות מסויימת שנכנסה לי לראש ולא מצליחה לצאת ממנו . אני מרגישה שאני מכירה אותו , אני יודעת מיהו , מה התכונות שלו , איפה הוא גר,איך קוראים לו , אני יודעת עליו הכל , אני מכירה אותו . רק יש בעייה אחת קטנטנה : הוא בראש שלי . כל הזמן . בלי הפסקה . אני חיה אותו , אני מאוהבת בו .

בהתחלה חשבתי שזה זמני , יעבור . אבל לאט לאט באמת התחלתי לאהוב אותו יותר ויותר . ככה זה כבר שנתיים וחצי , אני מרגישה אותו , מדמיינת אותו , הוא גר איתי בלב .

יש רק שני אנשים בעולם שיודעים על קיומו , שתי החברות הכי טובות שלי . שמעודדות אותי לא להתייאש , לחכות לו . אבל הן גם אלה שיעצו לי לכתוב לך .

אני לא מסוגלת לחשוב על אף אחד אחר , רק עליו , עם אחרות . אני כמעט ולא מצליחה לראות אותנו ביחד . אני כותבת לו , שירים ... מכתבים ... אני רוצה לדעת אם הוא קיים , אני יודעת שהוא קיים , הוא האביר שלי .

אני לא יודעת איך למשוך אותו לחיים שלי , לגרום לו להיכנס אליהם , וזה חשוב לי כי אני לא יכולה יותר , הלב שלי עומד להתפוצץ , הוא מטריף אותי , הוא עושה לי טוב , אבל גם מדכא כשאני קמה בבוקר והוא לא לידי , הוא רק בראש .

אני יודעת שיש לו שני אחים , ושהוא גר רחוק ממני , אני יודעת עליו הכל , אני רואה הכל בחלומות שלי .

אני רוצה רק אותו . שהוא יגיע כבר .

אני מפחדת שאני לא שפוייה , שמשהו אצלי לא בסדר , כי את תסכימי איתי שזה מוזר , משהו שהוא לא נורמלי . אני חייבת אותו .

אני בסדר ? אני צריכה טיפול ? אני נורמלית ? איך לגרום לו להופיע בחיים שלי ? את חושבת שהוא קיים ?

את חייבת לעזור לי ! אני משתגעת !