הוספת הודעההוספת תגובה פורום יחסי הורים-מתבגרים - ראש הפורום

בעיות בין בן הזוג להוריי

לי(11.7.2013, 10:34)

שלום, אני בת 23 ויש לי בן זוג במשך שנה וחצי בן 28. היחסים בינינו מאוד רציניים וזה ברור לשתינו שזה הולך לכיוון מיסוד הקשר,אנחנו מדברים על זה שזה יקרה בקיץ הבא.

בתחילת הקשר הכל היה טוב בינו לבין ההורים שלי.. אבל מהתחלה ההורים שלי הרימו גבה שהבאתי אותו הביתה כי לטענתם הוא לא משכיל והוא עובד בעבודה זוטרה ולא מכבדת. לבן הזוג שלי יש בעיה שהוא מאוווד אוהב להתווכח. אפילו על שטויות ונוצר מצב בבית שכמעט בכל פעם שהוא הגיע נוצר ויכוח.. הוא לקח את זה בקלות ולא ברצינות, מבחינתו זה רק ויכוח, אך ההורים שלי נפגעו מצורת הדיבור שלו ואמרו שהוא לא מכבד אותם.

אני רוצה לציין שמאוד הפריע לי שההורים שלי אמרו את זה ואפילו אמרתי לו את זה.. והוא נפגע.

לפני מס' חודשים היה בינינו ריב גדול (שקשור להורים שלי..) שבסופו נפרדנו. היה לי חודש מאוד קשה.. כי מבחינתי הוא הלך להיות בעלי ואפשר לומר שזה התפוצץ לי בפרצוף. ההורים שלי ראו אותי במצב של שבירה.. ואפשר לומר "מחקו אותו" . לאחר חודש וחצי החלטנו לנסות שוב וחזרנו.

כאשר סיפרתי להוריי הם התרגזו, ואבא שלי הגדיל לעשות והתקשר אליו ואמר לו מילים מאוד קשות כמו "לא רצינו אותך אף פעם" "אתה אפס ולא יצא ממך שום דבר"... בן זוגי לא נשאר חייב וגם אמר מילים קשות. ההורים שלי נתנו לי אולטימטום זה או אנחנו או הוא. אני החלטתי לא לתת להם להחליט והייתי אצלו שבוע עד שהם נשברו ואמרו לי לחזור.

עברו חודשיים .. ההורים שלי ובן הזוג שלי לא מדברים. אמא שלי ניסתה לדבר איתו, והוא לא התרכך. לי מאוד חשוב שהענינים יסתדרו.. אני לא רואה את החיים שלי בלעדיי ההורים שלי.. אבל הוא טוען שהם פשוט לא אוהבים אחד את השני ואם הוא ישלים איתם אז הוא מתכוון לבוא פעם ב.. וגם לא לדבר ולא להיות ממש חבר. אני ממש לא יודעת מה לעשות אני מרגישה תלויה בין שני עולמות..ההורים שלי ובן הזוג. אני שבורה מזה ולא יודעת מה לעשות ????