הוספת הודעההוספת תגובה פורום יחסי הורים-מתבגרים - ראש הפורום

אמא.

בת(17.12.2013, 14:04)

אמא שלי נוראית , היא חיה בניסיון לחדור לכל פרט קטן בחיים שלי , כל נשימה שלי צריכה להיות מלווה בקולות רקע של נדנודים חוזרים ושאלות חוזרות.
היא מתערבת וחופרת עמוק בחיים הפרטיים שלי מתעסקת בדברים חסרי רגש כמו שיעורים ותספורות ורופאים ולסדר ולנקות ומתערבת בלימודים ובמראה שלי ובכל דבר מלבד הרגש שלי. אני מסבירה לה שאני לא צריכה את העזרה שלה מהסוג הזה וכל מה שאני רוצה ממנה זה פשוט תמיכה נפשית , אהבה ודאגה מהסוג של אמא טובה. אבל החדירה הזו והנדנוד החוזר הזה פשוט מוציאים אותי מדעתי. אני מוצאת את עצמי עצבנית כל הזמן, כל דבר שהיא לא תגיד לי כבר יגרום לי להתפצץ. אני באמת מסתדרת בכוחות עצמי ולא צריכה אותה ואת העזרה המרגיזה והלא רצוייה הזו. באמת שכל מה שאני צריכה ממנה זה המקום האוהב והאמאהי שהוא לא בהכרח לדאוג לי ללימודים ולמבחנים ולמתי הולכים לרופא שיניים כי הרבה זמן שלא היינו.
את השיחות איתה על היחסים ביננו עשינו כבר מליון פעמים והסברתי גם בבכי וגם בכעס וגם ברוגע שפשוט תעזוב את כל זה, שתעזוב אותי כבר ותתעסק בבעיות שלה. ושאני רוצה רק את האהבה שלה ושום דבר מעבר.
-
אני מקווה שעובר שאני כותבת את זה כשאני נסערת אבל הנדנודים האלה שלה חוזרים על עצמם כל יום כל שניה ונמאס לי מזה כל כך.
אני יודעת שזה טוב שאכפת לה ממני, וגם לי אכפת ממנה אבל אני רוצה שזה יתבטא באופנים שונים ולא בחדירה לחיים הפרטיים שלי ובדאגה מיותר על דברים אישיים שלי.
- כל פעם שאני מדברת איתה אני חושבת שזה חודר ועוזר ואז כמו כל פעם , אחרי תקופה קצרה או ארוכה היא חוזרת לזה לנדנוד הבלתי נסבל הזה שהופך לי את הבטן ואת כל העצבים בגוף .
לא יודעת אם אני מחפשת פתרון או סתם מקום לפרוק קצת עצבים ורגשות
לא יודעת מה זה הפורום הזה בכלל פשוט אני חייבת רגע לשים את המחשבות שלי שחור על גבי לבן. סליחה אם זה לא מתאים