הוספת הודעההוספת תגובה פורום קריירה - אימון אישי - ראש הפורום

שינוי בחיים

רומי(26.4.2009, 22:23)

שלום רב,

אני בת 37 נשואה ואם לילדה בת שנתיים וחצי. לא הספקתי לצערי הרבה בחיי, מבחינת לימודים. לא למדתי רק סיימתי 12 שנות לימוד בלי בגרות וגם לא טרחתי להשלים אחרי הצבא. היום אני מרגישה שאני משלמת על זה ביוקר, אני לא מאושרת פנימית אני מרגישה שפספסתי המון ואני רק תקועה ולא מתקדמת ולא יכולה להתקדם לשום מקום וזה מערער אותי ואני מרגישה שיכולתי לעשות הרבה יותר אילו רק רציתי. אני זוכרת את עצמי כילדה שלא אהבתי להתענין בכלום ולא ללמוד פשוט חייתי וזרמתי עם החיים וחשבתי שהכל יהיה בסדר לא חשבתי על העתיד.

אני עובדת היום כמורה מחליפה(חסרים מורים בבתי הספר) ובמקרה נכנסתי למשרה זו.

אני מאד אוהבת את עבודתי אבל איני יודעת עם בשנה הבאה אמשיך מכיון שאין לי תואר אקדמאי. ניסיתי להתקבל ללימודים אקדמאים אך לצערי בכל מקום הם דורשים תעודת בגרות ואם אין תעודה אז מתקבלים במידה ועוברים מבחנים פסיכומטרים.

לי ברור שלא אצליח להתקבל לצערי, מכיון שאין לי בגרות ובטח שעכשיו אני לא אעשה בגרות מלאה כי אין לי ראש לזה וגם בגלל שבעלי כמעט ולא נמצא בבית ועובד עד שעות מאוחרות ולפעמים הוא גם לא מגיע מכיון שתפקידו מצריך עבודה מחוץ לבית.

אני ברוב שעות היום אחרי העבודה (עובדת משרה מלאה כמורה וגם בהצרון) מגיעה בארבע וחצי ואז את כל כולי אני נותנת לילדתי.

שום דבר לא בא לי בקלות, גם הלידה של ביתי היתה בניתוח קיסרי ולקח לי כמה שנים להביא אותה לעולם עקב טיפולים קשים שעברתי.

אני משתוקקת לעוד ילד עקב גילי המתקדם ובנוסף אני לחוצה מכך שיש לי איזו בעיה גניקולוגית שמעכבת לי הריון נוסף ואני כולי תקווה שהבעיה תפתר בקרוב.

מה עושים אני מאד מתוסכלת מרגישה תקועה ואני פוגשת נשים שהספיקו יותר ממני ובגילי יש להם כבר תואר שני עם שלושה ילדים.

אין לי את מי להאשים רק את עצמי אך התסכול גובר.

אשמח לכל עצה ודעה.

תודה רבה.