הוספת הודעההוספת תגובה פורום תשוקה וחשק מיני בזוגיות - ראש הפורום

מיואשת. אחרי לידה או פשוט סתם ככה??

מיואשת(3.4.2013, 13:50)

היי,

אני בת 29 ובעלי בן 30 אנחנו 7 חודשים אחרי לידת תאומים. נשואים שלוש שנים וביחד למעלה מ-7 שנים.

בעלי עצמאי ומגיע הבייתה בשעות מאוחרות מאוד. (20-21-22:00) אין לתאר את הטלטלה שהזוגיות עוברת מהשינוי של חיי הרווקות לחיים עם תאומים.

אנחנו אוהבים מאוד אחד את השנייה, אך עוברים חצי שנה קשה, של ריבים קשים וחוסר תקשורת. אין שקט. רק עצבים, תלונות (מצידי בעיקר) טענות וכו'.

אף פעם לא היינו 'משוגעים' בחיי המין. לא היינו עושים בתדירות גבוהה. תמיד אמרתי שאנחנו לא עושים הרבה, אבל כשעושים הוא טוב ומשובח.

כשנכנסתי להריון בעלי לא היה מוכן לקיים יחסי מין, אפילו לא בהתחלה. מכיוון שחיכינו מאוד להריון הזה, הוא פחד 'שלא יקרה משהו'. הבנתי את זה ולא לחצתי למרות שבשלב מסוים זה הפריע לי. אבל גם אני קצת פחדתי. הריון תאומים הוא לא הריון רגיל וחששתי מלידה מוקדמת עקב אורגזמה.

ילדתי. היום אנחנו שבעה חודשים אחרי. וקיימנו פעם אחת יחסי מין כשהיינו בסופ'ש בחופשה.

זה יוצא שכמעט מעל לשנה לא קיימנו יחסי מין. אני מיואשת כבר מלהבין אותו. ואני שואלת אותו אם הוא לא נמשך אלי כבר. ומסבירה לו שזה לא יילך ככה. שאני לא חפץ בבית ושאני חייבת להרגיש נאהבת ונחשקת. הוא אומר שאני צודקת ושהוא נמשך אלי, ושיש לו בעיה, שהוא צריך ללכת לטיפול (דבר שלא יקרה לעולם, אין סיכוי, הוא לא בן אדם שילך לטיפול) וש'הנה, הנה, עכשיו אנחנו נתחיל' (לקיים יחסי מין)

אני מיואשת כבר מלהבין אם הוא פשוט באמת בן אדם לא מיני ולא זקוק לזה, או שיש לו בעיה איתי, אחרי לידה, ובזה שהפכתי לאמא במשרה מלאה.

יכול להיות שגבר לא יקיים יחסי מין מעל לחצי שנה?

כל הסיפור הזה מוביל אותי לחשוב שהוא בוגד בי כי אני סבורה שזה לא יכול להיות. והמחשבה הזאת משליכה המון המון התפרצויות וכעסים אצלי.

הוא אומר שהוא טרוד במחשבות על עבודה ושמשם זה נובע. אבל זה סתם נשמע לי תירוץ. בכל הזמן הזה פעם אחת ניסיתי ליזום, כשהיינו לבד בבית, בלי הילדים. וגם אז הוא טען שאין לו כוח.

אני מתוסכלת ומיואשת. כל יום עוברת בי המחשבה על פירוק. אבל אנחנו אוהבים אחד את השנייה. ואני אומרת אולי זה תקופה כזאת.. שתחלוף?

גם להגיע לאיזשהו טיפול לא אופציה. הוא לא יעשה את זה.

תוכלי לסדר לי קצת את המחשבות בראש. מה קורה לזוגות אחרי לידה? זה משהו שנשמע לך חריג? נורמאלי?

יש לציין, שאני נראית טוב, מטופחת, הגוף לא השתנה כל כך מבחינת משקל. יש לי בבטן המון סימני מתיחה. אך חוץ מזה אני די באותו מצב שהייתי לפני החתונה ותמיד.

אודה לתשובתך.