הוספת הודעההוספת תגובה פורום תשוקה וחשק מיני בזוגיות - ראש הפורום

פערים בצרכים פיזיים

סטודנטית(14.7.2013, 17:20)

הגעתי לפורום הזה ולהודעה הזו במקרה מפורום "זוגיות". אך כשקראתי כבר לא יכולתי להבליג.

דבר ראשון, נראה לי תמוה ביותר שגבר נשוי רוצה לשתף ולהיות אוזן קשבת בגלל "אותה בעיה"- אני סבורה שמדובר במטרה ליצור רומן מחוץ לנישואין (שהרי הכותבת אמרה שהיא מתוסכלת מינית מנישואיה).

את סיפורי גוללתי בפורום זוגיות של אורן חסון (תחת אותו שם) ואומנם אני חסרת נסיון בתחום, אולם לא טיפשה. ומה יותר בטוח ממייל אנונימי בו לא צריך לחשוף לא שמות ולא טלפונים ולא כתובות, רק להתכתב בזמן שהאישה/הבעל אינם יודעים מה קורה תחת אפם?

באשר לך גולי- גם אני יצירת החינוך הדתי (אמרת שומרי נידה) ואני חייבת לאמר לך משהו שייתכן שהיועצת הנכבדה לפורום זה לא מכירה (נתקלתי בפסיכולוגיות לדוגמה שלא הכירו את התוצאות הקשות של שיטה זו והתחלואות שמביאות נשים במצבים שונים והפוכים לפנות לפורומים כאלה)-

שיטת החינוך הדתי כוללת אשמה מינית קשה שלרב פוגעת בנשים יותר מאשר גברים, ובמצב הזה יחסי מין נראים כדבר רע ומלוכלך. לא יעזרו כל השיחות וכל השיכנועים, כשמטיפים מוסר בבית שיש טאבו על מיניות- זה נכנס לתוך הבית.

הרבה פסיכולוגים מתפרנסים מנשים כמונו.

דבר נפוץ נוסף ביוצאי החינוך המשפחתי הדתי הנפלא (ואת זה אני אומרת מהצד השני) הוא פנייה של גברים נשואים לנשים רווקות (לרוב בגלל סוג של פטישיזם לבתולות)

ייתכן שלבעלך יש מאהבת ואינך יודעת. איני רוצה לגרום לסכסוכים אך שימי לב לסימנים וחשבי לאחור. פרט לכך, אין לי סיבה לרצות להיות נחמדה כלפי שיטה שהביאה אותי, כמוך, לפורומים כגון אלו.