הוספת הודעההוספת תגובה פורום תשוקה וחשק מיני בזוגיות - ראש הפורום

איך להתאים מבחינת המגע והכיוון ...

אנונימי(12.12.2017, 9:34)

שלום דר'

אנוכי בחור ב39 גרוש +1 הכיר גרושה ללא בת 33, אנחנו יוצאים חודש וקצת.

בחורה מקסימה חמה ולבבית , בעלת נתינה עד אין סוף אפשרי להגיד כמוני.

מההתחלה היה קליק מידי מצד שנינו והיינו בדייט ראשון בן 5 שעות.

לאחר מכן נפגשנו בממוצע 4 פעמים בשבוע, כולל סקס וכו'

הכל מתקדם מהר כולל הגעה אליי הבייתה לראות את הוריי ולאכול אצלי ארוחת שישי בערב אפילו.

לאחרונה אמרה שרוצה לקראת יום הולדתה של ביתי לבוא להכיר אותה אך ברגע האחרון ביטלה בטענה במרגישה שזה מוקדם מידי וכל עוד שלא תרגיש שהקשר 100% (אמירה מוזרה בעיניי- אמרתי זאת) אז מעדיפה לא להכיר אותה עדיין בשביל לא להיפגע ולפגוע בה כי מאוד נקשרת לילדים.

בהתחלה נפגעתי לא מעצם האי הגעה, אלא מזה שמצפה שהקשר יהיה 100% והרי לא קיים כדבר הזה, קשר זקוק תמיד לתחזוקה ולהבנה ותקשורת הדדית. ששאלתי מה גורם לה להרגיש ככה אמרה אתה מאמין שאפשר לדבר על הכל ולשפר הכל. אמרתי שכן , כל עוד התקשורת טובה ופתוחה ויש רגשות אחת כלפי השני בד"כ ניתן לשפר כל דבר אלא אם כן אין רגשות בכלל, וזה לא המצב.

אמרה ומגע ניתן לשפר לפי התאמה פחות או יותר לצרכי בן הזוג - טענתי הייתה שכן ניתן לעבוד על זה וכמובן הכל אינדבידואלי. אמרה שלא תוותר עלינו ושהיא אוהבת אותי, ובהדרגה חזרה להיות בקשר באותה צורה לבבית וטובה.

האם צדקתי בחשיבתי ? האם באמת ניתן לאזן בין צרכי שנינו בעניין המגע, אם אוהבים אחד את השנייה ? או שעניין המגע והאינטמיות לא נועד להסתדר אם מההתחלה זה חלקי אחרי כמה ימים אמרה שהכל מושלם מבחינתה חוץ מהקטע שאנחנו רחוקים במה שעושה אחד לשנייה טוב, אפילו בהתנשקות.

לטענתה אני יותר עדין והיא יותר אסרטיבית, טענתי שניתן לשפר זאת בהדרגה ובסובלנות אמרה שהיא איתי ולא תוותר עלינו כל עוד אני מעוניין בה ואני לא מתוסכל מזה , וממש נפתחה מאותו הרגע.

בתודה

אנונימי