הוספת הודעה פורום קטרקט - ראש הפורום

חדירה של חומר כימי לעין

דגנית(27.7.2005, 9:54)

לפני כשבועיים כששטפתי כלים עם "פארי" השפריץ החומר לעיני הימנית. שטפתי מיד את את העין אבל לא שטפתי אותה דקות ארוכות מתחת לברז אלא מעט. כנראה שנשאר חומר בעין. כבר באותו יום הרגשתי שמשהו עם העין אינו כשורה. אני מרגישה כאילו שיש לי גוף זר בעין כמו ריס שנכנס לעין למרות שלא רואים דבר. חשבתי שאולי זה יעבור יום למחורת אך זה לא עבר. נסעתי למוקד חרום. שם הפנו אותי לבי"ח בלינסון. בדקה אותי רופאה בשם דבורה שימל. היא הרדימה לי את העין ובדקה את הראיה ואמרה שהראיה בסדר. אח"כ טיפטפה לעין ימין טיפות כדי לבדוק שלא נשאר חומר כימי. לא נשאר. ואז היא צבעה לי את העין כדי לבדוק אם אין פגיעה בקרנית. היא אמרה שהקרנית לא נצבעה ואין פגיעה. בנוסף היא אמרה שאני סובלת מאלרגיה לא קלה בעיניים(בשתיהם) היא נתנה לי טיפות לעין הימנית- טיפות סטראויידים של ד"ר פישר ל 5 ימים. ולשתי העיניים היא נתנה לי טיפות לחודשיים לאלרגיה. יצאתי משם בהרגשה טובה שלאחר הטיפול הכל יעבור. לא התחלתי את הטיפול מיד. קניתי את הטיפות לאחר כמה ימים.

התחלתי לטפל בימים הראשונים רק בעין ימין שזה היה הדחוף מבחינתי. אתמול הסתיימו חמשת ימי הטיפול. ואני כ"כ מודאגת. אני עדיין מרגישה כאילו שנכנס לי ריס לעין ימין. זו הרגשה מעצבנת שלא נותת לי מנוח. אני כ"כ מודאגת ואיני יודעת מה לעשות. מה זה יכול להיות?הרופאה אמרה שהחומר הגביר לי את הדלקת בעין ימין. אבל למה הטיפות לא עזרו? למה זה לא עובר?

יכול להיות שבכל זאת יש לי פגיעה חלילה בעין שהרופאה לא ראתה? ד"ר, בבקשה תסבירי לי מה קורה לי ומה זה יכול להיות כי אני ממש בלחץ. תודה דגנית