פורום הטרדה מינית - ראש הפורום

ניצול מחפיר של מעסיק

שירה(25.8.2002, 23:29)

מזה כשנה הנני חשופה להטרדה מינית משפילה ממעסיקי .זהו מקום עבודה נוסף שלי ועצמאי לכן לא חששתי להתפתחויות מרחיקות לכת בפרשיה כאובה זו ובכל-פעם ששמתי-לב כי הוא חורג מגבול הטעם הטוב לקחתי לי פסק זמן וחוזר חלילה דבר שמסתבר הדליק אותו יותר וחיזוריו וגסויותיו היו אובססיביים ביותר כלפי. אך לא אפקטיביים והכל התחיל והסתים בתחילה אך בפה:בניבולי פה איומים.מחמאות סטיתיות וכדומה.לפני כחודשיים לערך הגיעו הדברים לידי פיתוי והכרחה ממש כאשר הוא נעל את המשרד בו שהינו במפתח והתחיל לדבר על ליבי כביכול ולספר על מצבו האומוציונלי והדיכאוני בתחומי הבית ובעיקר בכל הקשור לאשתו בניסיון התחלתי לפתותני.ואז בלי התראה מוקדמת החל להתנשק איתי באגרסיביות ו ובניגוד לרצוני ולהתעלם טוטאלית ממחאתי הנמרצת והאסרטיבית .ומכיוון שיש לו רקורד עשיר בנושא כך התברר לי מאוחר יותר וכמובן הוא בקטגורית המין "החזק" הוא גבר עלי ביתר קלות ושאת ותוך דקות גער עלי והחדיר לי את איבר מינו!

הבעיתיות בכל הנושא הוא:1.אני מכירה את אשתו וילדיו ולא רוצה שינזקו במישרין או בעקיפין מההתנהגות הנלוזה של הבעל\והאבא שלהם איך אוכל להתלונן בלי שינזקו?2והחשוב מכל .אין הוכחות או עדים למעשה המוחשי ממש קל-וחומר לא הוכחת-נזק גופני)רק ידיד אחד שנתקל בהטרדה עדינה מצידו ולא יהיה מוכן להעיד על-כך בשום-פנים!3.אפה חוק צינעת-הפרט בנושא זה יהא בעדי?למנוע את החשיפה המיותרת הלזאת?4.לאור כל זאת מה כן נותר לי לעשות על-מנת להגן על זכויותי ולמנוע הישנות מקרים אלו מצידו לתמיד?בלי להיחשף או להיפגע כהוא זה?

אבקש לצין כי מאז הכרותי את עצמי נחשפתי להטרדות מיניות קשות ביותר ואף נאנסתי רבות בעבר!אך מקרה זה שבר אותי והשפיע עלי רבות מבין כולם עקב מורכבות היחסים שלי עמו ועקב השתלשלות הענינים והניצול המחפיר של מעמדו.וגילו ביחס אלי. וכמובן מינו!

טובת-לב אחת מיני רבות