הוספת הודעההוספת תגובה פורום זכויות החולה - ראש הפורום

נושא מדרסים

תמי(2.6.2018, 12:38)

שלום רב,

הסיפור שלי הוא שאני הולכת בקביעות במדרסים, יש לי אצבעות שעולות אחת על השניה בשתי הרגליים, ובכף רגל אחת עשיתי ניתוח הלוס ואגוס כבר פעמיים לפני שנים רבות וזה חזר לי. יום אחד נכנסתי לחנות לנעליים אורתופדיות בהרצליה, לפני כשנה ורציתי לרכוש נעליים, אז המוכר אמר לי שיש צורך לעשות מדרסים חדשים.

אז לשאלתי אם אין צורך בהפנייה מהקופה לצורך הקלה בתשלום אז הוא אמר לי שאין צורך בהפנייה והיום הוא מקושר עם הקופ"ח במחשב והמחיר שהוא נותן הוא לאחר הנחה של הקופה.

הוא המליץ לי לעשות 2 זוגות מדרסים כאשר אחד ישמש אותי לבית.

שמעתי בקולו ועשיתי כהמלצתו 2 זוגות מדרסים והעלות הגיעה לסכום של כ- 2,800 לערך. הוא אמר לי שצריך ביקורת לאחר 4 חודשים. באתי אליו לביקורת לאחר בערך 8 חודשים, ואז הוא אמר לי שהמדרסים נשחקו וצריך לעשות לפחות את הזוג שאני הולכת בו קבוע מחדש, ואמר לי שהעלות היא 1,700 ש"ח. הרגשתי שהסיפור הזוי אבל מיד עשיתי זוג מדרסים אחד. ידוע לי שהכף רגל שלי היא בעייתית אבל בטווח של פחות משנה זה נראה לי הזוי. לאחר יום או יומיים התקשרתי לבטל את העיסקה והוא אמר שהוא כבר עשה את המדרסים ואי אפשר לבטל את העיסקה.

הכל נעשה בשפע של תום לב כי באמת יש לי כף רגל כאמור קצת בעייתית (חלוקת עומסים לא טובה וכו'........).

בינתיים התקשרתי לקופ"ח (כמובן שקצת ב"איחור".....חחח) לשאול אם אותה חנות אורתופדית נמצאת איתם בהסדר אז מסתבר שבכלל אין הסדר איתם.

הלכתי לחנות שיש להם הסדר איתם ואז גיליתי שהמדרסים שהוא מספר שהם עשויים עם סיבי זכוכית ומותאמים אישית, הם מהחומר הכי פשוט שקיים ואין בהם סיבי זכוכית, וגם לא מותאמים בגבס כפי שהמוכר הציג זאת, במילים אחרות נפלתי על נוכל אמיתי!!

רציתי לשמוע את דעתכם האם ניתן להתלונן על כך באיזה שהוא מקום ואיך אפשר לפעול נגד תופעה שכזאת.

בתודה מראש.

תמר