נכון
ומה קורה אם יש ילד שעושה 3 קקי ביום והילד שלך עושה רק פעם אחת?
יש פה חוסר שיוויון
וגם - את קונה את המגבונים של האגיס שהם יקרים
ואחרת קונה את הפושטים שעולים 4 לאריזה?