הוספת הודעה פורום יישור שיניים - ראש הפורום

באמצע יישור שיניים

שרית(5.12.2012, 19:52)

שלום,

יש לי כרגע גשר ששמתי בגיל 18 וחצי ועכשיו אני בת 21. השיניים שלי לא היו ממש עקומות, השיניים הקדמיות היו קצת יותר בולטות וניב למעלה משמאל היה קצב מסובב. בלסת התחתונה שני השיניים בין השיניים הקדמיות לניבים היו קצב יותר בפנים משאר השיניים. דברים קטנים הפריעו לי כי אני אוהבת חיוך מושלם, אז שמתי גשר עם קוביות בצבע לבן.

יש לי חשד שהאורטודנט שלי לא ממש טוב...אומנם אני בעצמי לא אורתודנטית ואין לי שום הסמכה. אבל יש לי את הגשר כבר שנתיים וחצי והשיניים שלי עוד לא במצב טוב. בלסת התחתונה הרופא שם לי את הגשר רק אחרי כשנה-שנה וחצי מתחילת הטיפול. לכל מי שאני מכירה שמו את הגשר בשתי הלסתות באותן הזמן למה לי לא?

במהלך היישור בלסת התחתונה השיניים שאמרתי שהיו פנימה הלכו עוד יותר פנימה, עכשיו זה קצת יותר הסתדר והם בדיוק במצב שהיו בתחילת הטיפול.

ובלסת העליונה השיניים הקדמיות התעקמו, אחת עולה על השנייה וזה ככה כבר כשנה וחצי... ואני לא יודעת אם הוא בכלל יוכל לסדר את זה.

אני יודעת שיישור שיניים דורש שסבלות אבל אני לא רואה שיפור ולפעמים כשאני חושבת שסופסוף מתחיל להיות שיפור כלשהו השן פתאום עולה על השניה וזה מתעקם עוד יותר.

והאורתודנט אמר לי בתחילת הטיפול שיקח כשנתיים פלוס או מינוס לטיפול והנה עוד חצי שנה יהיה כבר 3 שנים! אני לא רוצה להמשיך להיות עם הגשר עוד הרבה זמן זה ממש מפריע לי מבחינת חיצונית.

בנוסף לזה הוא שם לי את הגשר בלסת התחתונה כך שכל הזמן יש לי דימומים מהחניכיים והחניכיים עולים על הגשר וניתקע לי מתחת לחניכיים אוכל. ואמרתי לו את זה והוא אומר שיש לי סגירה עמוקה של השיניים ואי אפשר לשים את זה יותר למעלה.

בנוסף לזה כשהייתי אצל השיננית בקשר לחניכיים היא אמרה לי שהיא לא מבינה איך הוא בכלל מיישר לי את השיניים ושהוא לא שם לי גומיות על הניבים בכלל. וכששאלתי אותו לגבי זה הוא אמר שיש לי שם גומיות קבועות. האם יש דבר כזה?

ניסיתי להרשם לארטודנטים אחרים בשביל לעבור למישהו שאסמוך אליו יותר טוב, אבל אף אחד לא רוצה לקבל מישהי באמצע טיפול ואומרים לי לחזור לרופא שלי.

אני די במעגל סגור ואני לא יודעת מה לעשות.