הוספת הודעההוספת תגובה פורום רשלנות רפואית - ראש הפורום

הגשת תביעה

עדידס(16.4.2009, 17:55)

שלום ד"ר גורן ותודה על ההתייחסות המהירה.

באיבר עליו אנו מדברים הוא כיס מרה. הוא נצפה בסקירה מוקדמת בשבוע 15 והחל מהסקירה המאוחרת בשבוע 21+2 ועד היום, לאורך 7 ביקורות ע"י רופאים שונים ביחידת אולטראסאונד בתה"ש לא נצפה הכיס.

בסקירה הראשונה בה לא נצפה נתבקשתי לחזור לביקורת לאחר 10 ימים, בטענה כי אולי הכיס ריק כרגע מנוזל ולכן לא ניתן להבחין בו. לאחר 10 ימים חזרתי לביקורת וגם בה לא נצפה הכיס, ע"י 2 רופאים.

מס' ימים לאחר מכן ניגשתי לקבל ייעוץ גנטי באופן פרטי, בה הוחלט כי נמשיך לבצע מעקבים ביחידת אולטראסאונד של בי"ח ובמקביל נשלים בדיקות CF נרחבות יותר לי ולבן זוגי + אקו לב לעובר. כל זה נבע מההנחה כי הכיס נצפה בסקירה המוקדמת.

שבוע לאחר מכן הייתי שוב בביקורת ביחידת אולטראסאונד בבי"ח , בה שוב נבסקתי ע"י 2 רופאים, אשר לא ראו את הכיס. הם אף הגדילו וצפו ב DVD של הסקירה המוקדמת והעלו חשש כי לא נצפה הכיס בודאות אלא אולי היה בלבול עם כלי דם. בביקורת זו הוחלט על ביקורת נוספת 4 שבועות לאחר מכן, לקראת שבוע 28, וביצוע סונר לאיתור כיס מרה אצלי ואצל בן זוגי.

עד כה, כל הבדיקות המשלימות יצאו תקינות.

בשבוע 28 - ביקורת נוספת בבי"ח. לא נצפה כיס. הוזמנתי לביקורת בשבוע 31

בשבוע 31 - ביקורת נוספת בבי"ח שם הוחלט כי אין טעם לחכות, אלא להגיע שוב לייעוץ גנטי מיידית ולקבל אישור לביצוע דיקור מי שפיר מאוחר.

זוהי השתלשלות העניינים בקצרה. כמובן שבתיק המעקב שלי יש סיכום של כל בדיקה וביקורת.

אשמח לשמוע ממך על המשך פעולה, עם מי להתייעץ בעניין זה וכו'.

שוב תודה

הודעה בפורוםהגשת תביעהעדידס ‏15.4.09
הודעה בפורוםהגשת תביעהד"ר (רפואה) תמיר גורן, עו"ד ‏16.4.09
הודעה בפורוםהגשת תביעהעדידס ‏16.4.09
הודעה בפורוםהגשת תביעהד"ר (רפואה) תמיר גורן, עו"ד ‏16.4.09