הוספת הודעההוספת תגובה פורום רשלנות רפואית - ראש הפורום

חור בריאה עקב זריקה

מירי(1.9.2009, 15:12)

שלום...

לפני כשבוע הייתי אצל אורטופד כתף והתלוננתי על כאבים בכתף והרופא המליץ על זריקת לידוקאין בשכמה.הרופא לא ציין תופעות לוואי של הזריקה וגם לא נתן לי הוראות מסויימות במהלך הזריקה, הזריקה מאוד כאבה ובנסיעה חזרה הביתה הותקפתי במצוקה נשימתית קשה מאוד! חזרתי לרופא ובבהלה הופנתי למיון, במיון עשו לי צילום חזה וגילו כי יש לי חזה אויר ואושפזתי, לא הסכמתי לעבור את ההליך הכרורגי המנקז עקב התיעצות עם ממוחי כרורגית המחלקה. המומחים אמרו כי הם מעדיפים כי אני אחלים בעצמי ושאני יעבור צילום חזה כל יומיים כדי לראות את ההתקמות. כעבור 5 ימים שאני מחוברת לחמצן ותחת השפעת אופטלגין נוזלי שוחררתי עם חור מצומצם יותר אך לא סגור עד סופו.

בבית החולים כל רופא ששמע על המקרה ממש תפס בראשו ולא האמין על הרשלנות הרפואית של אותו אורטופד שלא הסביר לי כלום עם הזריקה ועל השלכותיה.

שלום...

לפני כשבוע הייתי אצל אורטופד כתף והתלוננתי על כאבים בכתף והרופא המליץ על זריקת לידוקאין בשכמה. הזריקה מאוד כאבה ובנסיעה חזרה הביתה הותקפתי במצוקה נשימתית קשה מאוד! חזרתי לרופא ובבהלה הופנתי למיון, במיון עשו לי צילום חזה וגילו כי יש לי חזה אויר ואושפזתי, לא הסכמתי לעבור את ההליך הכרורגי המנקז עקב התיעצות עם ממוחי כרורגית המחלקה. המומחים אמרו כי הם מעדיפים כי אני אחלים בעצמי ושאני יעבור צילום חזה כל יומיים כדי לראות את ההתקמות. כעבור 5 ימים שאני מחוברת לחמצן ותחת השפעת אופטלגין נוזלי שוחררתי עם חור מצומצם יותר אך לא סגור עד סופו.

בבית החולים כל רופא ששמע על המקרה ממש תפס בראשו ולא האמין על הרשלנות הרפואית של אותו אורטופד שלא הסביר לי כלום עם הזריקה ועל השלכותיה.

מאוד כואב לי וכל תזוזה שלי אני מרגישה אל הראות שלי משתפשפות ושדברים זזים בפנים.

מה עלי לעשות לגבי אותו הרופא? ההורים שלי רותחים מזעם, האם כדאי להגיש תביעה?

תודה מראש!

חולה שמנסה מאוד להחלים...